Isplati li se tunirati stara auta

Isplati li se tunirati stara auta

Član
jbg to je zato najbolje raditi sa kvalitetnim dijelovima koje prilikom prodaje moze skinuti sa auta i prodati. Gadno je kad netko kupi spupe felge ruzne ko qrac, neke spojlere koji za 2 mjeseca izmodirali i u turkmenistanu i tako. E onda se tu gubi. A sa kvalitetnim dijelovima kojima cijena samo raste... tu nemozes pogrijesiti jer uvijek ti ostaju za prodaju i nakon sto prodas auto.
 
bmwscaner je napisao(la):
jbg to je zato najbolje raditi sa kvalitetnim dijelovima koje prilikom prodaje moze skinuti sa auta i prodati. Gadno je kad netko kupi spupe felge ruzne ko qrac, neke spojlere koji za 2 mjeseca izmodirali i u turkmenistanu i tako. E onda se tu gubi. A sa kvalitetnim dijelovima kojima cijena samo raste... tu nemozes pogrijesiti jer uvijek ti ostaju za prodaju i nakon sto prodas auto.

sve je to lijepo, al ja kolko sam skonto on bi da napuca auto pa da ga proda gotovog i da zaradi...il sam pogresno skonto?
 
Član
Neko pije, neko se drogira, neko kocka, neko da na zene, a neko tunira!:cool:
Svako ima svoj cejif!:icon_smile:
 
Član
domaća :D
dosta mi da sjednem za veceru kraj svog dede popije dnevno 2 litra rakije mene na metar od njega obara :D
 
Član
Oggy je napisao(la):
Meni se isplatilo svaki put kad na 200+km/h sa golfom ostavim iza sebe babinog sina sa kojekakvim audijem, mercedesom od 30ak hiljada :D
Ubacis u una motor od stila multijeta ili alfe imas u zenici jedan 150ps 330nm i jos to kod srdjana cipujes i ima da ostavlja i dosta jace sa tom karoserijom a ko ima pare zasto da ne veci je gust nego kupiti gotovo kad znas da si svojim rukama sve stimao;)
I onda se raja cudi kako uno ide i nije im jasno da ih uno ostavlja ljep je to osjećaj;)
 
BHT Ovisnik
ako si jedan od njih dvojice tu negdje isplati se :D
2751_Wheeler-Dealers.jpg


u mene kolega zna dvice i sl. raditi,tako kupi u malo losijem stanju,dijelova ima dosta,sredi ga sto se tice mehanike,motora,unutra,pa i vani sto treba i cuknekoju paru jer sve sam radi,a sada tunirati to je rupa bez dna;)
 
Član
Svako ko bude htio da radi auto i da ga proda moze zaboravit to svi znamomanje vise....,sve za cejf,za ubuduce uzmes za sebe auto koje znas da ce ti ostat i radi ga po svojoj zelji.Pa ko je jos lud kupovat auto gotovo,iako ima slucajeva. Kad znas da si ti ubacio u njega onaj saraf i kad si ti nesto uradio sto znas da kad ga pogledas tvojih ruku djelo... NEPROCJENJIVO...
 
Član
Ono sto nam se u zivotu isplati i na cemu zaradjujemo i ustedjujemo je posao i rad.Ono na sta trosimo te zaradjene pare je hobi,uzitak,ceif.A jebes coeka koji samo radi i gleda sta mu se isplati i koji u zivotu nema neki ceif a i njegov zivot. :icon_biggrin:
 
Legend
GTI FAN je napisao(la):
Ono sto nam se u zivotu isplati i na cemu zaradjujemo i ustedjujemo je posao i rad.Ono na sta trosimo te zaradjene pare je hobi,uzitak,ceif.A jebes coeka koji samo radi i gleda sta mu se isplati i koji u zivotu nema neki ceif a i njegov zivot. :icon_biggrin:

;)
 
Član
Slažem se sa ostalima, dakle ne isplati se! Ako si mislio "srediti" auto pa ga prodati zbog zarade, to je nemoguća misija. Kao što su naveli neki, ljudi se obično boje takvih auta i skloni su stereotipu, da je mašina ubijena, ovjes loš itd itd. Nemoguće ih je ubijedit da nije tako, al to ti je Bosna. Uvijek je lakše prodat auto u fabričkom stanju i tu se gleda najviše godište i kilometraža.

Ako već planiraš ulagat, to je onda za svoj ćejf al opet gledaj da dijelove koje stavljaš, da su originalni i da ih nekad u slučaju prodaje auta, mozeš skinut i prodat odvojeno.

Sretno u tuningu ;)
 
Top