Isplati li se tunirati stara auta

Isplati li se tunirati stara auta

Član
Zanima me da li se isplati tunirati stara vozila , imam jednu ponudu za fiat una , al mi se cini nekako star (93 godiste ) , ne znam da li se to isplati , jer vjerovatno ga nebi zadrzao kod sebe. :icon_question:[/size]
Sta vi mislite DA ili NE ?
 
Legend
Ne isplati se tunirati nijedno auto, bilo to novo ili staro, ali za una se moze naci njegov Turbak motor i ubaciti i na 402, lagan :cool:
 
Član
i najmanje "tuniranje" je bacena para, nikad ih neces povratit... ali opet cejf je cejf :icon_biggrin:
 
Član
Kako će se isplatiti? Misliš zarađivati sa tim pare? To je gušt, daš bruku novca u staro auto, opremiš sebi. Za iste te pare možeš 10-15 godina mlađe voziti. Ali ko što rekoše, ćejf je ćejf. A za Una, neki noviji Fiatov motor i žeži.
 
Član
Problem je sto jos nije moj ne treba mi kao obican uno pa sam mislio da ga malo tuniram bar motor ,falge , malo ga spustiti , al sinoc gledam ovog golfa 2 devet hiljada on te pare nikan nece dobiti a ulozio je toliko ,
pa se omisljam da ga kupim ili ne ako bi ga kupio malo bi ga sredio i prodo
 
Nije ti ovo Discovery kod nas pa da ide to tako , ako ga ne mislis ostaviti sebi ne bacaj bezveze pare jer se ovde samo cijene duje i passati u sta boljem fabrickom stanju , ne trosi bezveze novac
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Nije ti ovo Discovery kod nas pa da ide to tako , ako ga ne mislis ostaviti sebi ne bacaj bezveze pare jer se ovde samo cijene duje i passati u sta boljem fabrickom stanju , ne trosi bezveze novac

Ma ja upravu si ako ga uzmem sredim sigurno necu vratiti te pare :icon_rolleyes:
 
Član
bolje ces ga prodati netuniranog , kod nas to cim diras nesto oko motora i imas vece felge i opruge...odmah su razvaljeni trapovi, motor skoro rikno i tako :cool:
tuning je iskljucivo hobi i nemoguce je na tome zaraditi, osim ako nemas tunning kucu kao edo npr :icon_biggrin:
 
Član
kupis auto npr 5000 KM...cuniras ga i ulozis jos 3000 KM...nikad ga ne mozes prodat za 8000...mozes samo 500 KM vise od kupljene ili 1000 KM ako na vrijeme odradis to ako ne..onda ne mozes ni one paree za koje s ga kupio..zato tuniranje je samo za sebe i et za ku*cenje...
 
Član
Ako je auto u nekom losem stanju pa ga dobijes za male pare malo srediti da bude vozljiv i da se skriju ti nedostaci u cilju postizanja bolje trzisne vrijednosti onda OK uloziti neke parice koje ces svakako prodajom vratiti. A sad sloziti neki auto po tvom gustu pa traziti te pare nazad... zaboravi.
A pogotovo taj uno da je avionski motor unutra nit je trazen nit je neki kultni auto predmet obozavanja velikog broja ljudi. Škaf na točkovima za prevoz od tocke a do tocke b nista drugo.
 
Da je proizvodjac htio da auto bude neznam tuniran,da ima spojlere onda bih stavio.Svaki suvisan dodatak je cisti seljo bolje ako nije odradjen kako treba.No drago mi je vidjeti da netko ulozi u auto koji je naprimjer star 15-20 godina i da ga vrati na cestu jos ako ga ostavi orginal izvana a sto se unutra tice moze biti i od aviona nezanima me.Naravno da se ne isplati previse novca,skup sport ali uzitak u svom radu kad izadjes van,ljeto a ispod turbo :D :123:
 
Top