Iskustva sa Volkswagen 1.6 TDI 66 i 77 kw

Iskustva sa Volkswagen 1.6 TDI 66 i 77 kw

Član
Ja znam covjeka komercijalistu mogu ti dati broj, kaze da nije to to... oni su na kraju uzeli 1.4 TDI 55 kW polo i on se cini dobrim...
Pitaj nekog majstora dobrog,ja cU ti provjeriti sa ovim iz kaknja, a i vidi po googlu zale li se ljudi...
 
Član
Ja znam covjeka komercijalistu mogu ti dati broj, kaze da nije to to... oni su na kraju uzeli 1.4 TDI 55 kW polo i on se cini dobrim...
Pitaj nekog majstora dobrog,ja cU ti provjeriti sa ovim iz kaknja, a i vidi po googlu zale li se ljudi...
Dosta firmi ne odrzavaju auta kako treba.
Ja znam imam kolegu koji vozi sluzbeno auto i vlasnik firme prvo ulje mijenjao nakon 60.000km...
 
Član
Dosta firmi ne odrzavaju auta kako treba.
Ja znam imam kolegu koji vozi sluzbeno auto i vlasnik firme prvo ulje mijenjao nakon 60.000km...
znam sve istih sam problema imao u rentakaru dok nisam dosao i pregledo vozila po 60tkm presla ulje fabricko :D i iz iskustva govorim nikad problema sa tim 77kW po 150tkm presli nikad nista samo servise redovno ;)
 
Član
77kw je minimum neki za to auto, u odnosu na zamijenjeni 1.9 radi tiše mirnije, ljeni je ili se stiče utisak..oko 250km ti je mali servisu u ovlaštenom.od tog motora su ti krenuli i filter koji eto znaju zezati, hoće finu hapu kao što su ti rekli,i otprilike bi to bilo to :D
 
Top