Iskustva sa mobilnim mrezama

Iskustva sa mobilnim mrezama

Administrator
ma nije hitno. Kada sam toliko dugo bacao pare, mogu bar jos mjesec:lol:

Hvala svima na prijedlozima. Ako jos neko ima nesto, nek pise :)
 
Član
ja koristim bhtelecom, ultra, glupo mi je uposte i pomisljat da ce neko bilo koja mreza dati nesto dzaba, da ja sad sa hanumom pricam cio dan a niko da ne naplati dje to ima, nigdje,mozda u stranim zemljama al ja neznam.
Najvise mi je kontakata na bhtelecomu i ja sam zadovoljan, mada ne koristim internet i sl, tako da nezz puno o tome svemu, al znam da ljudi niko nece dat nista dzaba ;))
 
Član
upravo tako i ono sto se cini "dzaba", oni to naplate na drugoj strani, s tim da dosta raje to i ne konta. ova akcija sto je bila 200% vise, je po meni ok, nema nikakvih fazona, osim sto se obavezujes da ces 2 god. biti njihov pretplatnik.
 
Član
Astra je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
imas sad u bh telekomu prema naj brojevima besplatno pricas koliko hoces 7 kf uzme i pricaj i dan i noc hehe mene mama tako zove a volio bi da nije ne mogu ni na kafu otic kako treba hahhaha :lol::lol:
Gdje ovo postoji? Ja sam na pretplati 50 maraka, potpisao onu pogodnost 200% ustede, i mogu reci da nema nikakve ustede, bh telecom je haos skup.. Pozivi prema najbroju isto su preskupi, prema svima u bh mobile mrezi preskupi, ali sta cu kad su svi na njemu, zato ga i koristim.. Da hoce doci neki njemacki operator VIP, T Mobile odma bi presao

@Astra :cool: POTPIS

Kako to 7Kf i pricaj koliko hoces??

Ja sam na pretplati od 30 i potpisao sam ono 200% vise :lol: sad mi dosao racun i fol pise popust 21 KM :lol::lol::lol: ma nigdje veze isto pricam kao sto saqm prica i bez 200 % vise
 
Član
arminnn je napisao(la):
Astra je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
imas sad u bh telekomu prema naj brojevima besplatno pricas koliko hoces 7 kf uzme i pricaj i dan i noc hehe mene mama tako zove a volio bi da nije ne mogu ni na kafu otic kako treba hahhaha :lol::lol:
Gdje ovo postoji? Ja sam na pretplati 50 maraka, potpisao onu pogodnost 200% ustede, i mogu reci da nema nikakve ustede, bh telecom je haos skup.. Pozivi prema najbroju isto su preskupi, prema svima u bh mobile mrezi preskupi, ali sta cu kad su svi na njemu, zato ga i koristim.. Da hoce doci neki njemacki operator VIP, T Mobile odma bi presao

@Astra :cool: POTPIS

Kako to 7Kf i pricaj koliko hoces??

Ja sam na pretplati od 30 i potpisao sam ono 200% vise :lol: sad mi dosao racun i fol pise popust 21 KM :lol::lol::lol: ma nigdje veze isto pricam kao sto saqm prica i bez 200 % vise
uzmes neku tarifu i prema naj brojevima ti je tako 7 kf i pricaj. al malo je skuplje prema ostalima hahah
 
Član
menso206 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ne moze on uzimati tarifu kad je covjek na pretplati :icon_biggrin:

ne znam za to ja znam za nas obicne korisnike :icon_smile:

vas najvise i deru, samo sto niste toga svjesni :D

govori mi rodjak, bio na pretplati i onda ukinuo, vratio se na ultru, kaze ovo nije normalno kako kredit brzo ode. jedino njega izvlaci sto ima sluzbeni telefon, pa moze i njega koristiti kad mu ponestane kredita.
 
Član
emir_89 je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ne moze on uzimati tarifu kad je covjek na pretplati :icon_biggrin:

ne znam za to ja znam za nas obicne korisnike :icon_smile:

vas najvise i deru, samo sto niste toga svjesni :D

govori mi rodjak, bio na pretplati i onda ukinuo, vratio se na ultru, kaze ovo nije normalno kako kredit brzo ode. jedino njega izvlaci sto ima sluzbeni telefon, pa moze i njega koristiti kad mu ponestane kredita.

ma ja ga i ne koristim puno samo ako kakva maca naleti to je to dogovor padne i gotovo hahha
 
Član
ma sve su to haman isti lopovi, al et. maloprije mi neko zvoni, kad 3 lika nude karticu, nisu ni rekli koji je operater kad sam im rekao da sam na pretplati :D
 
Bio na eronetu boga oca potrosi (malo prosurfajete zasto je tako skup pa ce te vidit ;)), presao na m-tel moze se trpit.....
te ostale ht nesto ultra nesto mega nesto te nisam upratio...
Bit ce to sve besplatno kroz par godina ;)
 
Član
Eronet je sam sebi propisao propast na dan kad je uveo Facebook Zero. Kome god posaljes poruku, odmah vraca, svi vise non stop na njemu :cool:
 
To ima svaka mreza...
samo ti je zaheb ako imas na racunu onda skida, a ako nemas ne skida nista bar je meni tako bilo :lol::lol:
 
Član
Najveći problem je taj što su davatelji usluga NACIONALNI, odnosno stoka kod nas i dalje gleda da uzme "svog" operatera, zbog toga se oni u biti i nemoraju boriti za svakog klijenta, već će uvijek imati svoje stalne, a cijene poziva između pojedinih operatora su astronomske.

Pogledajte stanje u Hrvatskoj, daleko je bolje nego kod nas, (govorim ovo zato što sam živio tamo, i koristio genijalni TOMATO), a možete misliti kako je tek u EU...

Ja koristim ovu HEJ tarifu 20, uplatim 20Km i imam 500min. prema 063 i 500poruka prema 063, fazon je taj što ako želiš nazvati fiksni ili neku drugu mrežu, moraš nadoplatit bon
 
Top