Iskustva sa mobilnim mrezama

Iskustva sa mobilnim mrezama

Administrator
Dakle interesuje me vase iskustvo sa mobilnim mrezama. Koja je najpovoljnija, sta se isplati uzeti.

Trenutno sam na eronetu imam 1000 besplatnih minuta svaki mjesec, uz uspostavu poziva od 0.06 PF. Ali oni me ogulise kada zovem nekog drugog ili saljem poruke.

Sta nude drugi? Imaju li kakve pretplate(izmedju 20-30 KM) bhtelecom koje nude jeftine pozive i sta ja znam vec?

Svaki savjet dobro dosao.
 
Član
Ovako ako se sa nekim cesce cujes kupis Hallo broj 2 broja za 4 km prije je bila 2 broja za 8km,i uzmes sebi jedan njemu jedan das,pricas koliko hoces skine ti samo 10kf po pozivu.....bh telecom imas ono naj broj i tu su ti poruke po 5-6kf a i pozivi su ja msm jeftiniji ...ja koristim m:tel poruka je 11kf ali imas dosta akcija uvjek za 2km 100min 100 besplatnih sms i nekoliko mb interneta ;)
 
Član
Od Eroneta nema skuplje mreze na planeti. Nadoplatis bon, zvrcnes nekoga koji put- ajd na kavu, i to 20 sec razgovora ode pet km nizasto !!!!
2012 je godina, udjes na internet par minuta, poljevaju te vodom kad vidis koliko ti je skinilo sa racuna.
Medju prvima sam dobio Hej karticu.
Uzeo bi nesto drugo ali svi su na eronetu pa bi mi opet bilo skupo zvati sa neke druge mreze.
 
ja sam na BHTelecom tarifa 30KM, ne pratim bas cijene poziva al nikad ne potrosim 30KM, znam da su poruke 0.06 a ima i nekih beplatnih poruka i poziva ali to se prijavi u BHTelecomu
sto se tice skupih poziva odluci se za onu mrezu prema kojoj imas najvise poziva
 
Administrator
A bio sam na bhtelecom-u i zadnje 3 godine sam na eronetu. Na eronetu sam od kada se pojavila akcija 1000 minuta. Prvo sam placao za 1000 minuta po 6 KM mjesecno, a onda sam dobio start paket gdje svaki mjesec dobijam 1000 minuta besplatno. I sve je to lijepo, ali ako nekog drugog nazovem kao sto kolega Franki kaze, odose pare, nebitno na drugu mrezu ili sopstvenu. Da li je to zbog ove tarife Hej zovi na kojoj sam trenutno ili ne, ne znam, ali znam da pare odose.

Hallo mi se takodjer ne isplati, jer je uspostava prema naj broju skuplja u odnosu na eronet, a isto sam cuo da guli prema drugima kada zoves. Te akcije pricaj dzabe, mogu okaciti macku o rep, jer sve je to marketing.

Gledam ima neki happy, izimobil, hallo.. A svi se na istom zasnivaju:icon_confused:

A pitam za taj raspon oko 20-30 KM jer toliko potrosim trenutno na ove usrane dopune mjesecno.
 
Član
Eronet je nekad bio nenadjebiv u svim pogledima. A ovo danas je sramota. Placat toliko internet koji nemoze otvorit pola stranica, i ili moze nakon pola sata.
A o pozivima da nepricam.
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
ja sam na BHTelecom tarifa 30KM, ne pratim bas cijene poziva al nikad ne potrosim 30KM, znam da su poruke 0.06 a ima i nekih beplatnih poruka i poziva ali to se prijavi u BHTelecomu
sto se tice skupih poziva odluci se za onu mrezu prema kojoj imas najvise poziva

+ ne potroseno se prebacuje u sledeci mjesec ali samo iz zadnjeg mjeseca
 
Član
Ja sam na Mini 15, ustvari dodje sa PDV oko 18KM. Toliko i potrosim svaki mjesec, i ako predjem to je oko 20-ak.

A ne razmisljam kad cu koga nazvat i koliko cu pricat, i opet rijetkost da predjem. Imas 2 naj broja 0,06 po minuti poziva, i 0,03 poruka.
Uglavnom ako hoces ponesem ti sutra listing i sve pogledaj, objasnicu ti detaljnije. Meni je ovo super, a znas i kakva je situacija :D
 
Član
trebao si upratiti bila je u bh telecomu akcija "200% vise". uzmes pretplatu npr 15KM, i u toj cijeni potrosis duplo tj 30KM, a platis 15+pdv.
 
Član
E bravo, zaboravio sam da sam ja ovo u telekomu potpisao, ugovor na 2 godine, sa 50% jeftinijim cijenama svega :lol:
Ne znam da li je ovo jos aktuelno
 
Član
BH telekom zakon
čak imaju i oni HAPY brojevi 2KM dva broja,na oba dodje po 1 KM kredita

samo i bhtelekom dere kad zoves eronet
 
Administrator
e jbg ta akcija zavrsila prije mjesec dana :S

cekacu neku drugu akciju :)

kavaze, hajde popricacemo o tome da mi detaljnije objasnis :)

@Dzeniii: Najvise ljudi i zovem na bhtelecom, počevši od ukućana, fiksnih brojeva i ovako ne jarana kao sto je kavaz:D

gledao sam malo prije sve stranice i happy i hallo i izimobil, i svi se razlikuju u fening, a ne isplati se... Jednostavno skoro svaki drugi treci dan se puni dopuna od po 2 KM, nekad i 2 KM dnevno tako da mi to dodje tu negdje oko 25 KM...
 
Član
svi su oni otprilike tu negdje kada zoves unutar mreze... al problem su druge mreze, te fiksni... bhtelkecom izgleda najmanje zlo od svih :D
 
Top