info o wooferu?

info o wooferu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovo vrijedi kupiti jedino ako je cijena 20-30km, i cudno spominje se nesto kao nema svak para da sebi kupi pioneer 307 i ovo kao nije skupa stvar ako je do 150km :icon_rolleyes: a koliko je cijena tog cuvenog pioneera?? za 70-80km ih ima polovnih, iako ni 307 nije neki woofer bolji je od ovog cuda x puta..
 
zmayich je napisao(la):
2error:
1.poenta je u tome da se cuje unutra (djelimo isto misljenje) - a AKO I SAMO AKO je muzika toliko jaka da se vani mora cuti to je vec POPRATNA pojava protiv koje NE MOZEMO!
2.ukoliko se nadjes u situaciji o kojoj nemas pojma, lijepo upalis net, napises npr. "VELIKI ZVUCNIK" ili "ZVUCNIK ZA GEPEK" ili bilo koji banalan primjer i za 0.1 sec google ti izbaci oko 3 miliona ponudenih postova od kojih svaki do jednog sadrze rijec WOOFER....ne znam stvarno u cemu je problem???

mislim da sam jasan tj. da shvatate sta mi smeta, ono o banovima i to je samo ironicna sala...
eto pozz

stvarno mi ovo zvuci smijesno jel mislis da nisam znao da se kaze woofer a ne bufer??
pa sto sam u napravljenoj temi napisao jednom woofer a drugi put bufer pa naravno da vi imate o cemu se malo vise zezati i ostaviti vise postova...
hahahahhaha
da nisam znao ne bi nikako pisao woofer nego uvijek bufer :p

Alen-dB je napisao(la):
CrueL je napisao(la):
ako je ova kutija,,kako sam ja skonto 100 KM,,,bolje sacekat,,jos malo skupit,,pa se bi nesto uzet spacno,,,ima kod muhe Hifonics HFI12S4 300 RMS,,za 120 KM,,

to sam ja mesi govorio..a on nista...
haha...hoce on uzet onda dva no name suba..xD

et sad ste covjeku tu naredali postova da se i ja poce gubit jbt...
ako nista,ja bi to kupio i u sobu stavio :cool:
meni se svidja..:D



et ako ces kupiti 150 KM je cijena .... jedan lik prodaje ja jos nisam kupio nemam novca....

ErRoR je napisao(la):
Fakat ne shvacam vas pojedince, lik kaze bufer jer je neinformiran ocito, i nije se susretao sa time, i ne treba ga sad tu ismijavat, ili davat nekakve ideje o banu, nigdje veze stvarno... Ako se covjku treba pomoci, pomozite, nemojte kakve nebulozne komentare pisat, i postove nabijat mislim ono....
@zmayich, poenta nije da se cuje vani, al ubaci ti npr 2kw rms-a u auto pa pokusaj slozit izolaciju da se ne cuje vani nista, pa ces vidjeti o cemu pricam...
@Cogent_boy, pasa ako se odlucis ne kupovati ovu kutiju javi mi na pm tko ju prodaje i koja je cijena, mozda ja sebi uzmem... Pozz

et ako ces kupiti 150 KM je cijena .... jedan lik prodaje ja jos nisam kupio nemam novca....
 
Član
Za 150 kma napravis mnogo "glasniju" i kvalitetniju "muziku".
Jedino ako te ne loze ove neonke i ovaj plexi!
 

IGY

Član
emire mao si se previse ti opustio
ja nikoga ne branim niti ista
i previse guras nos gdje ti nije mjesto ;)
 
Član
et ako ces kupiti 150 KM je cijena .... jedan lik prodaje ja jos nisam kupio nemam novca....


haha...meni ne treba,samo nako kazem..imam ja vec jedan woofer..:D
a kad budem bio bolji s parama,eh onda tek uzimam nesto..
cilj je typer r..:D il pioneer 3004..:D
 
Početnik
neznam ljudi :icon_cry:..ovo ja nas mentalitet ..PODj*AVANJE!!!! ..i pitaj GOOGLE!!! :icon_mad::icon_mad::icon_mad: niko se nije rodio naucen.. i vi kad ste prvi put culi za tu rijec woofer ..vjerujem da ste ga i vi nekad drukcije izgovarali i mislili da se drukcije pise ..( NJUFERR) :lol::lol: jarane ako te nezanima jaka muzika i da ti auto bruji i da te bole usi ..uzmi ovo ..posto vidim da letis na te neonke i sminkicu neku.. ;);) al smanji mu na 100 marki obavezno ...kriza je :lol::lol::icon_smile::cool::cool:
 
Član
hlj*e sto je nekim ljudima dosadno ... care ako ti se svidja, posto god da je, kupi boli te k* za svim ovim luzerima ;) ... cuj bufer :lol: ...

EDIT: eno imas dole u oglasima Ground Zero bufer se prodaje, ja da sam na tvom mjestu, bacio mi oci na taj njufer ...
 
Početnik
nema koristi raspravljati, svi su sad kao pametni, svi kao posteni, niko se ne sprda...
ja sam se naslusao gluposti 19 000 puta...i smjernica (skretnica) i balansa (balasta) i sanona (xenona) i rambo vrata, zamracenih svjetala i boga oca......I SVAKI ALI BAS SVAKI PUT SAM UMIRAO U LICE LJUDIMA OD SMIJEHA, samo na taj nacin selo moze biti DIRNUTO...

vi serite koliko hocete ako sam nesto pogresno rekao odma BAN, i to INSTANT ili jos bolje UKLONITE me sa foruma skroz, izbrisite sve moguce teme koje sam ikad napisao i garazu i sve...
ZDRAO
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
hlj*e sto je nekim ljudima dosadno ... care ako ti se svidja, posto god da je, kupi boli te k* za svim ovim luzerima ;) ... cuj bufer :lol: ...

EDIT: eno imas dole u oglasima Ground Zero bufer se prodaje, ja da sam na tvom mjestu, bacio mi oci na taj njufer ...

hos ban za ovo :icon_question::icon_question::icon_question:

joj Lulo jesi zaj*am postao :lol::lol::lol:, samo mi reci jesi ti bio tu :D
 
Član
zmayich je napisao(la):
nema koristi raspravljati, svi su sad kao pametni, svi kao posteni, niko se ne sprda...
ja sam se naslusao gluposti 19 000 puta...i smjernica (skretnica) i balansa (balasta) i sanona (xenona) i rambo vrata, zamracenih svjetala i boga oca......I SVAKI ALI BAS SVAKI PUT SAM UMIRAO U LICE LJUDIMA OD SMIJEHA, samo na taj nacin selo moze biti DIRNUTO...

vi serite koliko hocete ako sam nesto pogresno rekao odma BAN, i to INSTANT ili jos bolje UKLONITE me sa foruma skroz, izbrisite sve moguce teme koje sam ikad napisao i garazu i sve...
ZDRAO

po mom misljenju ti nisi nista lose uradio. direktno si rek'o da ti smeta sto je lik napisao bufer umjesto woofer. medjutim malo je ruzno ono podj*bavanje s pocetka teme koje su muha i bekir radili...
 
Član
svi koji znaju nesto o muzici kazu nevalja,a sad neko ko nema tri ciste kaze valja ovo-ono,dovoljno je to tebi,pominjete igy-jevu muziku i woofer koji je on imao prije godinu-dve i sad cisto sumljam da bi ga stavio u auto,pazi molim te,pioneer 307D2 koji polovan kosta 100KM isto ko i ovo smece o kom se raspravlja...
nezz stvarno,ako necete pravo misljenje onda nemojte ni pitat,a ne posle se bunite...
i nije mi jasno o kakvom kurcenju pricate,sa pisljivih kilovat muzike (to je neka okvirna cifra najjacih sistema kod nas,ne racunajuci bekira),gdje su oni dzipici sa 20-30kW,a vi pricate kako se igy kurci sa jakom muzikom,bla,bla,bla a covjek ide na SQ,nidje veze...

:icon_rolleyes: :icon_exclaim:
 
N

nenad

Igy covjece de se malo opusti, j*ote pa gledam stvarno ljudi koji su ti jarani sve zivo smiju pisati a eddi odma nesto prijetis, ccc prava nepravda.
 

IGY

Član
eddo je za sve napisao da smo luzeri, znaci vrijdza.....
u predhodnim postovima nigdje nema direktne uvrede
 
Početnik
e j*iga igy .. koga to vrijedja covjek .. svi smo mi luzeri u nekim smislu .. svi svi koji zivimo u ovoj bijednoj bosni .. a ti sto djelis banove ko policajac kazne ..DAJ MENI BAN i nikad ti ,ni kad umres necu halalit . nemoj da se grijesis, ima ovde fine djece .. ovde smo i da se malo zezamo i sve to .. sto kazu ..al ti kad se okomis na nekog go na eddu ..ti nepustas.. vjerovatno je da ces izbrisat ovaj post da ljudi nevide i meni jedan BAN .. i sta ta imas ti od tog ..gubis ljude sa foruma ..otkako ste banovali Rcat ovaj forum je 50%propo.. nije kao sto je bilo prije godinu dana ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top