info o wooferu?

info o wooferu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovako lik mi prodaje ovaj woofer al nezz koliko je vati nepise na njemu samo mi je poslao sliku i kaze da dobro udara i ja bih trebao otici do njega da ga pogledam al me zanima sta mislite za ove dvije osmice u kutiji da li su jake i koliko otprilike vrijedi ovaj woofer???kako rade ove sijalice,da li su ovo led diode i koliko su izdrzljive????? znaci ovdje je 2 woofera samo se preslikava kao vise woofera zbog ogledala....heh ;)
ew slika:
 
Početnik
ako su 2 buferai unutra odma uzimaj jer ovo extra udara izbija hrdju iz blatobrana.. a samo neznam kolko ti para trazi drug...;)
 
muha je napisao(la):
ako su 2 buferai unutra odma uzimaj jer ovo extra udara izbija hrdju iz blatobrana.. a samo neznam kolko ti para trazi drug...;)

pa ajd vi recite sta mislite koliko vrijedi ovaj zvucnik znaci polovan iz njemacke dovezen....
 
Član
Ja mislim da mu je loša memorija... :icon_rolleyes:

































... ipak biće dobro jer su dva bufera. :D
 
Član
a daj recite covjeku koliko li vrijede jbmu...al ste ne ozbiljni...:icon_evil: :icon_rolleyes:
 
Član
Kako sam ja cuo ove kutije u plexiglasu nisu nimalo zahvalne paa sad nezz ... imal kakvih informacija o "buferima" xD? znal se marka i to? a jesu ovi admini neozbiljni :lol:
 
Član
hehehe komšija to ti vrijedi onih 100 maraka koje ti traži onaj....probaj ići ispod al stvarno je prelijep woofer samo nek proba nekako saznat kolko su jaki wooferi,bilo koju oznaku nek ti kaže al vjerovatno je ovo ručno pravljeno i chromirani zvučnici ako sam dobro vidio...ugl. da sebi tražim woofer uzeo bih ovaj :)))
al on ti odmah vuče i pojačalo i to negdje 100-150 KM al jbg dobiješ dobru muziku u autu :cool:

LED diode ti izdrže oko 10 000 sati rada e sad kolko su radile ... :icon_confused:
 
Član
ova kutija je toliko dobra da bi je zapalio,a diode nebi stavio u auto da mi neko plati...ali ipak muha je strucnjak pa necu da mu se suprotstavljam,sigurno i kod njega u radnji ima ovog pa vidi koje su cijene... :)
 

IGY

Član
sta ste se zapalili za admine, imaju oni i privatni zivot, ne mogu stalno ruziti na forumu
sa ovim gore zaj*nacijama su mu pokusali skrenuti paznju da se ne pise bufer nego woofer, sto je mogao i google pitati
ove woofere ja nebi ni u traktor stavio tako da odustani od ovoga ;)
 
kome ne treba nista profi ovo daje sasvim solidan zvuk, mislim da su u pitanju dvije osmice sa po 400W (200 RMS ukupno), sa nekim solidnim pojacalom fino zvuci, a sad sto IGY pominje da on ne bi ni u traktor, to ne bih komentarisao, nisu bas svi toliko dubokog dzepa da se izuju za 307d2 ili slicno, treba i to imati na umu.

Ovim wooferom neces dobiti da se svi okrecu za tobom "wau kako udara", ali u autu ces imati zadovoljavajuci zvuk, za razliku bez njega.
Cijena, max 150KM, a ove neonkice nisu losa furka ;)
 

IGY

Član
ja mu govorim iz razloga sto ce kad stavi to biti nezadovoljan, i htjet ce da proda da uzme nesto jace, a tu ce izgubiti love ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top