info o wooferu?

info o wooferu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako je ova kutija,,kako sam ja skonto 100 KM,,,bolje sacekat,,jos malo skupit,,pa se bi nesto uzet spacno,,,ima kod muhe Hifonics HFI12S4 300 RMS,,za 120 KM,,
 
Član
zen3dom je napisao(la):
kome ne treba nista profi ovo daje sasvim solidan zvuk, mislim da su u pitanju dvije osmice sa po 400W (200 RMS ukupno), sa nekim solidnim pojacalom fino zvuci, a sad sto IGY pominje da on ne bi ni u traktor, to ne bih komentarisao, nisu bas svi toliko dubokog dzepa da se izuju za 307d2 ili slicno, treba i to imati na umu.

Ovim wooferom neces dobiti da se svi okrecu za tobom "wau kako udara", ali u autu ces imati zadovoljavajuci zvuk, za razliku bez njega.
Cijena, max 150KM, a ove neonkice nisu losa furka ;)
Potpis ko kuca, uze mi slova sa tipkovnice! Sasvim solidan setap za solidnu cijenu, sta ocekivat za 150km, ako nista imas sminku kutiju, ne mora ni udarat nista extremno... A ako je nevedena cijena 100k istinita, ti ako se predomislis proslijedi meni link, ja cu sebi uzet... Nek cisto nesto daje dubljeg tona u autu...
 
IGY je napisao(la):
ja mu govorim iz razloga sto ce kad stavi to biti nezadovoljan, i htjet ce da proda da uzme nesto jace, a tu ce izgubiti love ;)

istina je da ce dojaditi za par mjeseci i htjeti jace, i meni je isto dojadilo za 3 mjeseca i sad bih jace, ali mrsko mi se ganjati s prodajom/kupovinom , tako da za sad drzim nesto slicno ovome, u autu je extra (ako se fino podesi sve), nije sad da ce prozori ispadati i da se sve trese kad prodjem (kao kod tebe :D) ali je solidno, a mislim da tesko da ce izgubiti sta ako ovo plati 100KM, uvjek ce moci prodati za te pare, sminka je prije svega ;)
 
Početnik
neko rece "da se okrecu za tobom"???
zar je poenta da svira vani da se ljudi okrecu ili je poenta da se vani nista ne cuje, a da je tebi unutra cistina i uzivanje???
nisam neki profi poznavaoc autoakustike al mislim da sam upravu...po toj logici trebali bi na limu od gepeka rupe busit:):):)

nista licno...
pozz

p.s. POTPIS za igyijevog traktora!!! ;)

uh zaboravih...
za ove BUFERE treba odma ban davat, ja stvarno ne znam vise da li se ljudi zaj*aju ili ozbiljno izvaljuju ovakve gluposti????
 
Član
Fakat ne shvacam vas pojedince, lik kaze bufer jer je neinformiran ocito, i nije se susretao sa time, i ne treba ga sad tu ismijavat, ili davat nekakve ideje o banu, nigdje veze stvarno... Ako se covjku treba pomoci, pomozite, nemojte kakve nebulozne komentare pisat, i postove nabijat mislim ono....
@zmayich, poenta nije da se cuje vani, al ubaci ti npr 2kw rms-a u auto pa pokusaj slozit izolaciju da se ne cuje vani nista, pa ces vidjeti o cemu pricam...
@Cogent_boy, pasa ako se odlucis ne kupovati ovu kutiju javi mi na pm tko ju prodaje i koja je cijena, mozda ja sebi uzmem... Pozz
 
Početnik
2error:
1.poenta je u tome da se cuje unutra (djelimo isto misljenje) - a AKO I SAMO AKO je muzika toliko jaka da se vani mora cuti to je vec POPRATNA pojava protiv koje NE MOZEMO!
2.ukoliko se nadjes u situaciji o kojoj nemas pojma, lijepo upalis net, napises npr. "VELIKI ZVUCNIK" ili "ZVUCNIK ZA GEPEK" ili bilo koji banalan primjer i za 0.1 sec google ti izbaci oko 3 miliona ponudenih postova od kojih svaki do jednog sadrze rijec WOOFER....ne znam stvarno u cemu je problem???

mislim da sam jasan tj. da shvatate sta mi smeta, ono o banovima i to je samo ironicna sala...
eto pozz
 
ErRoR je napisao(la):
Fakat ne shvacam vas pojedince, lik kaze bufer jer je neinformiran ocito, i nije se susretao sa time, i ne treba ga sad tu ismijavat, ili davat nekakve ideje o banu, nigdje veze stvarno... Ako se covjku treba pomoci, pomozite, nemojte kakve nebulozne komentare pisat, i postove nabijat mislim ono....
@zmayich, poenta nije da se cuje vani, al ubaci ti npr 2kw rms-a u auto pa pokusaj slozit izolaciju da se ne cuje vani nista, pa ces vidjeti o cemu pricam...
@Cogent_boy, pasa ako se odlucis ne kupovati ovu kutiju javi mi na pm tko ju prodaje i koja je cijena, mozda ja sebi uzmem... Pozz

;);)

tacno tako, bas bih i ja volio vidjeti tog s 2kW RMS a da se ne cuje vani

A da drug, ima likova kojima je bitnije koliko se muzika cuje vani i koliko ce se drugi okretati za njim, da bude vidjen....

Ja ih znam vecinom takve nazalost, nikada ne slusaju glasnu muziku, a je li ljeto dodje otvaraj prozore i muziku na max, da ga drugi vide i cuju.....

Jezim se na takve :smajli29:
 

IGY

Član
eh bas to sto si zadnje napisao
to su pretezno ljudi koji tek uzmu muziku i hoce da se kurce
ja recimo sad imam muziku koja ako hocu se cuje dosta daleko, no ja sam to stisno u kutijicu malu i napravio sebi stimung da ja cujem...
prije sam drugacije razmisljao, daj da se sve trese i da se ljudi okrecu za mnom, palio alarme na zgradamaa autima itd :D:D:D dobijao prijave raznorazene itd.....
sad drugacije misljenje imam o istom....
stoga decko ovo vjerovatno hoce da kupi da mu drma vani da se cuje, a kad otvori gepek da to izgledao wow da se svi dive
stoga ja bi mu predlozio da skupi jos sta love i uzme sta bolje..............
 
IGY je napisao(la):
eh bas to sto si zadnje napisao
to su pretezno ljudi koji tek uzmu muziku i hoce da se kurce
ja recimo sad imam muziku koja ako hocu se cuje dosta daleko, no ja sam to stisno u kutijicu malu i napravio sebi stimung da ja cujem...
prije sam drugacije razmisljao, daj da se sve trese i da se ljudi okrecu za mnom, palio alarme na zgradamaa autima itd :D:D:D dobijao prijave raznorazene itd.....
sad drugacije misljenje imam o istom....
stoga decko ovo vjerovatno hoce da kupi da mu drma vani da se cuje, a kad otvori gepek da to izgledao wow da se svi dive
stoga ja bi mu predlozio da skupi jos sta love i uzme sta bolje..............

to stoji drug, ali trebao si mu fino na pocetku napisati to nego ovako, veoma ostro osudjujete ove pocetnike koji dudju sa znj pitanjima, narocito vi sa duzim stazom na forumu, ali vas i razumijem, iz dana u dan gledate jedna te ista pitanja i jedne te iste budalastine :lol::lol::lol::lol:


Samo ih nemojte ostro i dajete im malo bolji odgovor, zasto sta kako, ;););)
 

IGY

Član
bas to kako rece iz dana u dan ista pitanja isti odgovori
niko nece da potrazti mozda je vec bilo price oko ovoga ;)
 
Član
igy, kad je u pitanju neko od tvoje raje onda malo "zaj*bancije" ne smeta, a drugima pucas banove i prijetnje. i onda moderatori rade sve po PS-u...
 
Član
4b1cd3863230167b05ac8f6f680ec44c.jpg

heheh morao sam :)))

Pa i mnogo ljudi ko'I se razumiju oko ICE kazu bufFer (para usi zar ne) :lol::lol::lol:
 
Član
ma najlakse se udruzit pa nekoga podj*bavat. ako su vec htjeli liku ukazati da nije pravilno, moglo se to na fin nacin... a svi lafo spremni za druzenje i pomaganje na forumu...
 
Član
CrueL je napisao(la):
ako je ova kutija,,kako sam ja skonto 100 KM,,,bolje sacekat,,jos malo skupit,,pa se bi nesto uzet spacno,,,ima kod muhe Hifonics HFI12S4 300 RMS,,za 120 KM,,

to sam ja mesi govorio..a on nista...
haha...hoce on uzet onda dva no name suba..xD

et sad ste covjeku tu naredali postova da se i ja poce gubit jbt...
ako nista,ja bi to kupio i u sobu stavio :cool:
meni se svidja..:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top