info o wooferu?

info o wooferu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sandi_azra je napisao(la):
e j*iga igy .. koga to vrijedja covjek .. svi smo mi luzeri u nekim smislu .. svi svi koji zivimo u ovoj bijednoj bosni .. a ti sto djelis banove ko policajac kazne ..DAJ MENI BAN i nikad ti ,ni kad umres necu halalit . nemoj da se grijesis, ima ovde fine djece .. ovde smo i da se malo zezamo i sve to .. sto kazu ..al ti kad se okomis na nekog go na eddu ..ti nepustas.. vjerovatno je da ces izbrisat ovaj post da ljudi nevide i meni jedan BAN .. i sta ta imas ti od tog ..gubis ljude sa foruma ..otkako ste banovali Rcat ovaj forum je 50%propo.. nije kao sto je bilo prije godinu dana ..

potpis ko kucetina. odavno ja to pricam, samo sto niko ne slusa. admini rade kako im se cefne tj. vecina admina, da sad ne generalizujemo...
 
Početnik
nek djele ljudi, inace bi pravila trebala biti mnogo mnogo strozija...nije vam ovo ba livada da j*aje svako svakom sta hoce i da se nazivamo kojekakvim imenima....
sega, sala uredu...ne treba ti admin da te brani ako se neko sali, ali za uvrede i to...zatvor!
takav princip bi doveo do neke normalne atmosfere, konstruktivnog foruma inace, a ovako svaka druga tema nekakvo prepucavanje nigdje veze s automobilizmom................
BLAAAAAAAA!!!
 
Član
sta ste se ba digli, ovo je najjaca tema na forumu do sada sto se tice muzike...
hajde nek mi neko kaze razliku izmedju BUFERA i WOFERA ako zna
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
sta ste se ba digli, ovo je najjaca tema na forumu do sada sto se tice muzike...
hajde nek mi neko kaze razliku izmedju BUFERA i WOFERA ako zna

:lol::lol::lol::lol::lol:
Znam ja, ali necu da ti kazem!:D
 
Član
wow...svaka cast majstori...
toliko postova,i opet covjek nema niss pametno da vidi...
mislim da nije bilo tesko ukratko rec kakvo je stanje sa wooferima i kapak...:icon_mad:
nije vam to u redu...:icon_confused:
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
sta ste se ba digli, ovo je najjaca tema na forumu do sada sto se tice muzike...
hajde nek mi neko kaze razliku izmedju BUFERA i WOFERA ako zna

polako naucices... :lol: :lol: :lol:

najbolje da se ovo zakljuca,niko nece da se sali sa nama,svi se nesto obadaju... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top