Ilegalne prerade- Auto klub

Ilegalne prerade- Auto klub

Član
pa vidi kako ovde u italiji to gledaju naprimer samo navedem motor, na motoru nesmijes da imas zamjenute retrovizore akrapovic auspuh,a kako da znam dali je to ok ili ne na retrovizoru ispod ima jedan broj koji govori dali je taj dio regularan ili ne a za akrapovic npr ima sondu koju stavlja u auspuh i provjerava dali je ok, a tako za auta dijelove npr nesmijes da imas xenon sijalice to je kazna 100% a sad ako imas farove onda ako je neki pametan dobijas kaznu ali ako je neki koji se nerazumije mozes proci,pa tako da ima nemozes unici u kraj, za distancere nesmijes da stavljas distancere ako ti gume poslije izlaze iz blatobrana i sta ja znam ima tu svasta a tako je i u hr.
 
cek nekontam kako se to odnosi na strane drzavljane pa kod nas mozes vozati bukvalno kako hoces auto u nas nije jos tako strogo a kako onda da ti u hr uzmu table jer mi nemamo mogucnost upisivanja u saobracajnu ( mislim ima ali to se nepraktikuje jer probavao 3 ili 4 puta za par stvari da uvedem i nije mi proslo ) nekontam to nikako znaci ilegalan si na prelasku granice i mogu ti raditi sta im je volja
 
Član
Ma kakvo more,slano je...Sreća pa imamo u zemlji finih rijeka i jezera:lol::lol:

A onaj dio teksta:"policajac je žiletom zarezao staklo da vidi jeli folija ili su tvornički tonirana stakla" :icon_confused::icon_confused:

WTF???
 
Član
U pravilu ne bi te trebali pustiti preko granice, mada oni drugacije tretiraju i pustaju/progledaju, jer su ipak turisticka zemlja.

A vidi to zarezao ziletom, i sta nisu bile folije, pa zarezo staklo?? Rezao bi i ja njega onda:lol:

Recimo ako je auto do kraja cipovano, zaustavi te presretac, bubam, ti isao 240km/h, a tvornicki ne moze vise od 210. I sta onda, salje na tehnicki da ti mjere snagu:icon_question::lol:
 
Član
E jesu sad nasli pred Osijek da zagovnaju...ako me vrate s granice ubit cu se ko siroce :icon_mad:
 
Član
sve prepravke koje se rade na vozilu unose se u saobracajnu dozvolu ili posebnu knjizicu
dok sam vozo keca imo sam knjizicu u kojoj su se nalazili podaci
o svim naknadno ugradzenim djelovima sa seriskim brojem i proizvodzacem i naravno atestom na iste
folije,felge,izduv,filter,amortizri i opruge....... sve je bilo u knjizici koja je glasila na to vozilo
i plus od svega toga sam imo posebno papire sa atestom

i tako je svugdje u svjetu jedino mi nismo podlozni tome
 
prošle godine sam 3 puta imao problema ove vrste sva tri puta radi felgi zadnjih jer su 9 jota peglali su me jer mi izlaze van ruba stavio sam rubove od gti a poslije nisam imao problema e sad šta ce biti ovo ljeto neznam jer idem u karlovac pa ćemo vidit hoce li bit problema
 
kod mene je auto do kraja na gewindama spusteno, i prednji tockovi nageti, a opet strse iz blatobrana...brembo diskovi, gume sa propisanom dimenzijom ali nisu felge...registrovano u bosni auto, ne prave mi problem ni hrvati, ni madjari, nejmci, austrijanci, talijani...jedino sto ja nisam mozda naiso na prave levate...ali sumnjam baksuz sam ja...ako ce ikog mene ce...
 
j*es more i te daleke zemlje,ja stavio folije na prednja stakla i ufatise me u banovicima(oko 10km od zivinica),kud mene pa ja sam im tamo zet,al nej*e to mraka plaho........hehehe
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
kod mene je auto do kraja na gewindama spusteno, i prednji tockovi nageti, a opet strse iz blatobrana...brembo diskovi, gume sa propisanom dimenzijom ali nisu felge...registrovano u bosni auto, ne prave mi problem ni hrvati, ni madjari, nejmci, austrijanci, talijani...jedino sto ja nisam mozda naiso na prave levate...ali sumnjam baksuz sam ja...ako ce ikog mene ce...

pa sam si reko registrovano kod nas dali je kod njih naj*o bi ko zuti
 
Član
prazne price sta vam je... mozete prec granicu i bez prednje sajbe... koga boli K na granici kakve felge, i ovjes imas...
 
Član
Ma na granici ti nece praviti niko problem,ali dezurne patrole po ulicama jako vjerovatno...u njemackoj vec dugo vremena postoje akcije gdje zaustavljaju sva tunirana vozila a onda nastaju problemi :)
 
Član
mene suprekjucer pitali na granici jeli rep originalni........reko jest tvornicki......ali u kur... :D
 
Top