i posle chipa slab

i posle chipa slab

Legend
Dosta toga moze biti problem, to da je deda vozio (provjeri imaju li stake u gepeku) a chipovan auto, malo smrdi, realno..
isto kao sto deda vozi e46 na gewindama samo vikendom do pijace..
kao sto je i mog leona vozio deda, moš mislit..

bilo kako bilo, vjerujem da je chipovan, jer taj 110ks kad ga zavrnes hoce bas cesto ugasit turbo ako ima bilo kakav problem (maf, vakumi, crijeva, turbo, dozer, ..) na mapi su tolerancije znatno vece za boost, krivulju, ...
 
Ako si u mogućnosti usporedi ga sa istim takvim Passatom, moguće da će biti razlika. Ili možda previše očekuješ od auta i tog motora zbog činjenice da je "čipovan".
 
Super Moderator
o kakvim vi CR motorima pricate ovdje? koji to passat 110KS ima CR? Mozda ovaj najnoviji 1.6TDI?
 
Pa dobro covjek nije naveo kojeg pasata voza :D,a PD bar ima brutalniji osjecaj povlacenja od CR-a iste snage,iako ne ide bolje :D
 
Član
da neodgovaram svima po redu eo vak
licno sam od djeda kupio auto,a i dobio sam chip dvije neke "stonoge" il kako se vec zove,ako je uopste to chip,on mi je reko da je to orginal 110ks
ide bolje od fabrickog 110ks to znam sigurno,rodjak mi ima
danas sam mjerio do 100,kolko sam ja sam uspio izmjerit,jos je i klizavo,a nisam ni profesionalac slajdro je i prvom i drugom i vrijeme je oko 11s
a gledo sam u knjigi onoj fabricki je 11,5
 
Član
moze tu bit kolko hoces problema , od najmanjeg vakuma pa do turbine sve treba ispitat, ako je sve ok onda je cip los
 
Top