Hyundai Coupe

Hyundai Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Hyndai Coupe

Astra je napisao(la):
Pike trebao si uzet chrom varijantu tih,mislim da je skuplje 70 km po felgi ,tiburon fale xenoni i lumar folije :) i to bi bilo to,super autic

Llumar je davno urađen druže, pogledaj temu iz početka;)
 
Član
RE: Hyndai Coupe

vidio te ja veceras,stoji autic kraj pozorista parkiran,nikog u njemu,usporim malo i pravo da ti kazem mnogo ljepse izgledaju felge uzivo
 
Član
RE: Hyndai Coupe

ja prolazim kad kod pozorista prvo tiburon pa astra na 19-kama pa golf na 19-kama :) jedino ja jos furam ratkape :)
 
Član
RE: Hyndai Coupe

eh veceras smo malo gasove zadavli :),po sjevernoj,ja poslije kuci se vracam kad radar kod stadiona,da je bio kad smo mi isli dabogda da bi nas i vidio :)
 
Član
RE: Hyndai Coupe

lov2xlr8 je napisao(la):
eh veceras smo malo gasove zadavli  :),po sjevernoj,ja poslije kuci se vracam kad radar kod stadiona,da je bio kad smo mi isli dabogda da bi nas i vidio :)

Ma nismo puno;) Ganjo bi se ja još, al vraćao se iz Banja Luke, bio sam umoran. Kad ne izleti na skveru jbt-e..sreća pa ke drug Amer opremio sa novim gumama;)
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Pike_gti je napisao(la):
ja prolazim kad kod pozorista prvo tiburon pa astra na 19-kama pa golf na 19-kama :) jedino ja jos furam ratkape :)

Jbt mish, nesto gledao ono svoje auto...male mi felge:icon_cry: Hocu i ja 19-keeeeeeee:lol:
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Ljudi hoce cura za rodjedan da mi uzme auto na dva dana i nesto na njemu da radi kao poklon...nesto me strah da ga dam!:)
 
Član
RE: Hyndai Coupe

hoce da ti napravi viper stripes sa karminom crvenim :D:D
ili tako neshto
vidio sam ja da je tebe zanijelo,al neka bolje onako malo koji gas i pauza :)
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Ma daj joj i samo joj onako indirektno kroz pricu natukni sta bi htio da se uradi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top