Hyundai Coupe

Hyundai Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Hyndai Coupe

extra bas mi se svidja. imash josh nekih planova za buducnost sto se tiche rada na ovom autu???
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Pike_gti je napisao(la):
ja bi mozda razmislio o zadnjim distancama :) a felge su sila... daj mi reci kak si zadovoljan s tim gumama i ja sam u pregovorima za iste... auto ti je sad sila ziva samo jos nesh od nazad moras smislit... mozda kakve shtopove il nesh nekako mi je nazad prazan... inace je sila sve...

Bice distance..polako;)
Gume jos nisam dovoljno testirao, ali nisu lose za sad...mekane su, i imaju dobru šaru.
A pozadi je bas kako sam htio...nice&clean;)
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Default je napisao(la):
extra bas mi se svidja. imash josh nekih planova za buducnost sto se tiche rada na ovom autu???

Obrve, xenoni, distance i mozda spustanje..ali to ce pricekati.
 
Član
RE: Hyndai Coupe

sto se mene tice spustanje mu i nije potrebno al distance jesu... i kakvi novi stopovi makar neki kristalni il neshto samo da nije serial :)
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Pike_gti je napisao(la):
sto se mene tice spustanje mu i nije potrebno al distance jesu... i kakvi novi stopovi makar neki kristalni il neshto samo da nije serial :)

Ma bice distance..polako. A stopovi...kod nas se to nema uzeti, a po netu sto sam gledao, nista mi se toliko ne svidja da bih se hadrio ko toga.Jesi se ti skonto za gume?
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Tiburon je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
sto se mene tice spustanje mu i nije potrebno al distance jesu... i kakvi novi stopovi makar neki kristalni il neshto samo da nije serial :)

Ma bice distance..polako. A stopovi...kod nas se to nema uzeti, a po netu sto sam gledao, nista mi se toliko ne svidja da bih se hadrio ko toga.Jesi se ti skonto za gume?

cekam da ih ti jos malo istestiras pa da mi javish :) heh ma nemam puno izbora i ja cu te uzet u varijanti 195 45 16 il 205 45 16 totalno svejedno na mog pola... samo polako treba mi josh love riknuo sam debelo za felge... :) bice brate svega samo polako nije hice :)
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Pike_gti je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
sto se mene tice spustanje mu i nije potrebno al distance jesu... i kakvi novi stopovi makar neki kristalni il neshto samo da nije serial :)

Ma bice distance..polako. A stopovi...kod nas se to nema uzeti, a po netu sto sam gledao, nista mi se toliko ne svidja da bih se hadrio ko toga.Jesi se ti skonto za gume?

cekam da ih ti jos malo istestiras pa da mi javish :) heh ma nemam puno izbora i ja cu te uzet u varijanti 195 45 16 il 205 45 16 totalno svejedno na mog pola... samo polako treba mi josh love riknuo sam debelo za felge... :) bice brate svega samo polako nije hice :)

Koje si felge uzeo?
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Pike trebao si uzet chrom varijantu tih,mislim da je skuplje 70 km po felgi ,tiburon fale xenoni i lumar folije :) i to bi bilo to,super autic
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Astra je napisao(la):
Pike trebao si uzet chrom varijantu tih,mislim da je skuplje 70 km po felgi ,tiburon fale xenoni i lumar folije :) i to bi bilo to,super autic

hmm znam na koje mislis al nije mi nesh ta krom varijanta jer je kod mene auto cjelo crno i onda ce ove felge bash doc do izrazaja na njemu :) sto se tice felgi bio je izbor na oz msw crno polirane il ove rc 12 i na krjau uzmem rc12... sad skupljam pare za gume... bit ce za koji dan ako bog da...: :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top