Hyundai Coupe

Hyundai Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Hyndai Coupe

Jeeeej, majke mi jedva cekam da vidim kako ce izgledat...radujem se koda je moje auto haha :D
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Konačno, sve je montirano:)
Znači felge Momo WRS '17, a gume Silverstone Sport 215/45/17
2ekr634.jpg

24mztk3.jpg

20uwvtf.jpg

Disk pločice su ujedno osvježene crvenom bojom..
35mfm0k.jpg

2vlph0n.jpg

Zajeban je rub felgi pravo...vec sam jednu malo ogrebao..i time se zvanično oprostio od penjanja na trotoare;)
Prvu noć su mi ukrali niklovane kapice sa ventila mamu im jbm:(
2nvz5n8.jpg

midhkh.jpg
 
Član
RE: Hyndai Coupe

zvjer... ja sam svoje kapice ljepio super ljepilom nema sanse da se odvrnu ako nesto bude halalis ventil komplet al mi ih nece niko ukrast...
 
Legend
RE: Hyndai Coupe

Mocno izgleda, budem vidio uzivo to, vidim po slikama u komsiluku si mi :) Dobra ova zadnja fotka dobra lokacija hehehe :) moram i ja doc napravit koju sa svojim bibijem :p
 
Član
RE: Hyndai Coupe

daki je napisao(la):
Mocno izgleda, budem vidio uzivo to, vidim po slikama u komsiluku si mi :) Dobra ova zadnja fotka dobra lokacija hehehe :) moram i ja doc napravit koju sa svojim bibijem :p

Tu sam živio 8 godina, prolazio usput, pa reko da okinem kojju;)
A zadnja...guzio, pa reko da napravio koju sliku;)
Zovi kad budes slikao..loše su mi slike sa mob nocu;)
 
Član
RE: Hyndai Coupe

ja bi mozda razmislio o zadnjim distancama :) a felge su sila... daj mi reci kak si zadovoljan s tim gumama i ja sam u pregovorima za iste... auto ti je sad sila ziva samo jos nesh od nazad moras smislit... mozda kakve shtopove il nesh nekako mi je nazad prazan... inace je sila sve...
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Jeboteeeee.....stari ne da dobro izgleda, ne da gledat u sebe, extra je. Ne mogu da vjerujem kako mi mocno sad izgleda :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top