hyundai coupe by kalimero

hyundai coupe by kalimero

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
gewinde po BiH cestama z amene jedan veliki no-no...hebote, i ovi serijski amortizeri su pretvrdi po rupetinama hehe...
 
Član
Tiburon je napisao(la):
:icon_eek:Jebote
Pa šta je radjeno na njima?


Pa kao sto rekoh... i kod sivog i kod zuto najvise je snage dobiveno turbinama koje tvornicki nisu imali... pa su i mapirani naravno i jos puuno malih preinaka koje idu s tim...

tim stopama bi i moj trebao ic... samo cu ja prvo 2.0 motor stavit pa onda turbinica :icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
kalimero je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
:icon_eek:Jebote
Pa šta je radjeno na njima?


Pa kao sto rekoh... i kod sivog i kod zuto najvise je snage dobiveno turbinama koje tvornicki nisu imali... pa su i mapirani naravno i jos puuno malih preinaka koje idu s tim...

tim stopama bi i moj trebao ic... samo cu ja prvo 2.0 motor stavit pa onda turbinica :icon_twisted::icon_twisted:

Koliko kosta to zadovoljstvo? Kod mene je 2.0 motor
 
Član
evo da citiram vlasnika zutog accenta:

"Svatko tko krene u takvu investiciju mora raćunati da nema šanse da prođe ispod 20.000,00 KN za sve skupa. Dali je to puno ili malo je relativno. Od svih stvari koje sam stavio na auto mogu reći da su turbo i plin dvije najbolje investicije koje sam napravio i da idem ponovo iz nule slagati neki auto to bi bilo prvo na listi „prerada“.
Dali se isplati? Ja ću reći ; Da isplati se! Isplativost je ustvari stvar osobnog doživljaja nećega. Netko voli jaku muziku i to se njemu isplati, netko vizualno, a ja eto volim od svega pomalo, a najviše konje pod haubom.

Po raćunici to ispada 250 KN/KS :icon_biggrin::icon_biggrin:"

eto... ali znaci najmanje 20.000,00 KN a cijena se rasteze i do 45.000.00 kn ovisi koliko kvalitete i koliko snage zelis...:icon_twisted:

cijene su u hrvatskim kunama neznam koliko je to u vasoj valuti...
 
Član
al kad kasnije sjednes u njega i stisnes novih 300+ ks???

gusti su to... a gusti su skupi...

isto kao i restauracija oldtimera, nekome je to bacanje love a nekome fora...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top