hyundai coupe by kalimero

hyundai coupe by kalimero

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da i ja predstavim svoju hyundu...

exterijer

dakle ovako je sve pocelo tj kupljena verzija 1.6 16v 114ks



prelakirano (crna sa plavom perlom i zuta sa crvenom perlom)



sa starim felgama



nova felga (alessio vittoria 17" i toyo T1R 215/40/17)



gljiva



i za kraj lonac


interijer:

dvd jedinica: JVC KD-AVX1 : 4 x 50 MOSFET, 3,5 inča monitor, Sub-control, motorna ploča, daljinski,  DivX, DVD/DivX/MP3/WMA, AV-in/out, JPEG



Focal-ov subwoofer



mac Z 4100 pojacalo (4 kanalno)



i kablovinje za sve to povezat...



uglavnom radi ko bebica samo treba jos malo podesiti zvuk ali ce i to doc na svoje kroz malo isprobavanja u voznji...

jos su tu i xenon svijetla i 4-2-1 ispusna grana i "sportski" katalizator...

to je zasad to...

u skoroj budućnosti slijedi betoniranje...

i nakraju ono najbolje za buducnost: original 2.0 motor + turbo projekt ali vise o tome kad se bude i to realiziralo :)
 
crno zuta kombinacija je inace mrak...ovo je samo jedan dokaz...samo naprijed...ja bih ga spustio i zatamnio samo zadnja stakla jer je ovo coupe,a po meni bolje im stoje samo zadnja da su zatamnjena...
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
crno zuta kombinacija je inace mrak...ovo je samo jedan dokaz...samo naprijed...ja bih ga spustio i zatamnio samo zadnja stakla jer je ovo coupe,a po meni bolje im stoje samo zadnja da su zatamnjena...

ma bit ce i zatamnjena stakla i spusten auto i svasta jos...

ali tek sljedece godine... :D:D:D
 
ovo je meni najljepsi hyundai coupe....i najvise osnove ima za tuning...makar vizualni tuning...onaj poslije njega s onim 10svjetala sprije je definitvno najgori...a ti si svog bas fino sredio...samo nemoj pretjerivat...nemoj ga kitit dalje nekim nepotrebnim stvarima, ngo usmjeri novac u motor, jer ako uradis to sto si planiro bice to zvjerka prava...
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
ovo je meni najljepsi hyundai coupe....i najvise osnove ima za tuning...makar vizualni tuning...onaj poslije njega s onim 10svjetala sprije je definitvno najgori...a ti si svog bas fino sredio...samo nemoj pretjerivat...nemoj ga kitit dalje nekim nepotrebnim stvarima, ngo usmjeri novac u motor, jer ako uradis to sto si planiro bice to zvjerka prava...

i meni je najlijepsi... cekao sam prvu priliku da si ga kupim jos od skolskih dana i cim sam se zaposlio i bio u mogucnosti za kredit postao je moj... sto se tice dvjoke sa puuno svjetala ne svida se ni meni ali tko sam ja da sudim...

sto se tice vanjskog izgleda nece biti vise puno mijenjanja...

sad je na redu motor i to opako... nadam se samo da ce sve ic kako sam si isplanirao... :icon_twisted:
 
Veoma je lep i zanimljiv auto i veoma je dobar za sredjivanje
Radio sam jedan takav auto i ovako je izgledao
mozda ce vam se svideti a mozda ne


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top