hyundai coupe by kalimero

hyundai coupe by kalimero

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da malo osvjezim post... dakle stvari stoje ovako... gewinde su narucene i u izradi ocekuju se s sredinom drugog mjeseca... a od novosti samo hauben lifterikoje mozete vidjeti na slikama...

DSC00333.jpg


evo izbliza
DSC00336.jpg


posto nisam prije stavio sliku 4-2-1 grane evo jedne sada...
DSC00335.jpg


i evo jedna cijeloga auta cisto iz ljubavi prema dvije stvari...
DSC00338.jpg
 
Član
khm... dakle poslije duuugo obecavanja i govorenja o tim gewindama konacno su sjele... i moj autek je sjeo ili legao i jos ide dole ak ja tek ocem :wink:

evo dvije slike... slikao doktor moga auta:

p1010098xa3.jpg


p1010099uv0.jpg


meni je jeheno... a jos nisam ni vidio autek u zivo jer tu radim u rijeci bar 180km dalje od njega po 12 sati na dan ukljucujuci i weekende :cry:

ali cim bum mogao odoh ja po njega pa lagano sminkat se po zagrebu gradu... lagano muzikica, spusteni prozori i lowrider sa rucicom vani kroz prozor... :lol:
 
Član
Tiburon je napisao(la):
Dobri oni Accenti;)

da dobri...

sivi 1.5 sa turbinom iliti oko 150+ ks-a

a zuti 1.8 takoder sa turbinom iliti 250 - 300 ks-a nezna se jos rezultat nove jace turbinice :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
kalimero je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
Dobri oni Accenti;)

da dobri...

sivi 1.5 sa turbinom iliti oko 150+ ks-a

a zuti 1.8 takoder sa turbinom iliti 250 - 300 ks-a nezna se jos rezultat nove jace turbinice :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

:icon_eek:Jebote
Pa šta je radjeno na njima?
 
Član
bash si ga lijepo uradio.. super izgleda!

a zanima me kako ces zadovoljan biti sa gewinde fahrwerk po nashimcestama (ne mislim na autoput).. ja sam kupila i mislim staviti kad stignu felge iz amerike, a bome omisljam se.. jer mi osmica sad vec dobro "nasjeda" po nashim cestama (a i nasla sam puteva lol).. a kako ce li tek biti, kad ga spustim i tvrdji kad bude :-(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top