HUMANITARNA MANIFESTACIJA - Sarajevo Tuning Show...

HUMANITARNA MANIFESTACIJA - Sarajevo Tuning Show...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidim tema zamrla
sta se desava,jel ima kakvih promjena.......
za nas koji igramo na turniru gdje ce se isti odrzati i koji je teren da li je beton ili umjetna trava....
 
Član
Turnir se igra u subotu, betonska je podloga a u nedjelju su finale. Znaci u subotu do 10 sati svi timovi moraju biti u kasarni na izvlacenju parova. Nakon toga krecu utakmice.
 
Član
subota znao sam ja
mislim da vecina nece moci doci u subotu a doduse i nema nesto puno ekipa da bi se dva dana odrzavao turnir

ako se nemoze sve pomjeriti za nedjelju ja necu moci u subotu

pozzz
 
Legend
1. AMK Carbon
2. Coupe team
3. PROtuning magazin
4. Organizacija "Bolje sutra" Blagaj
5. Caraudio
6. GFC
7. amk OKTAN
8. Charli team
9. California Racing
10. OPELMANIA
(ako sam nekaoga zaboravio, neka me napomene)


Imamo do sada 10 prijavljenih... to je najmanje 8 utakmica do finala... sto je otprilike 9 sati samo za fudbal... pocetkom u 10, trebalo bi se sve zavrsiti do 7... kako smo i planirali...

u subotu se moze doci i gledati ista pravila vaze za ulaz... s tim da je prijava za fudbalski tim 30KM, igraci takodje placaju ulaz na dobrovoljnoj bazi...

da napomenem... sav novac prikupljen na manifastaciji ide u HUMANITARNE SVRHE... tacnije:
Udruženje za podršku osobama sa intelektualnim teškoćama na području Kantona Sarajevo “Oaza”

U nedelju se manifestacija otvara finalnom utakmicom... s tim da ce pobjednici turnira sredinom dana igrati revijalnu (skracenu) utakmicu sa gostima iz udruzenja OAZA...

Hajde da im uljepsamo dan... :cool:
 
Liga je napisao(la):
1. AMK Carbon
2. Coupe team
3. PROtuning magazin
4. Organizacija "Bolje sutra" Blagaj
5. Caraudio
6. GFC
7. amk OKTAN
8. Charli team
9. California Racing
(ako sam nekaoga zaboravio, neka me napomene)


Imamo do sada 9 prijavljenih... to je naj manje 8 utakmica do finala... sto je otprilike 8 sati samo za fudbal... pocetkom u 10, trebalo bi se sve zavrsiti do 6 ili 7... kako smo i planirali...

u subotu se moze doci i gledati ista pravila vaze za ulaz... s tim da je prijava za fudbalski tim 30KM, igraci takodje placaju ulaz na dobrovoljnoj bazi...

da napomenem... sav novac prikupljen na manifastaciji ide u HUMANITARNE SVRHE... tacnije:
Udruženje za podršku osobama sa intelektualnim teškoćama na području Kantona Sarajevo “Oaza”

U nedelju se manifestacija otvara finalnom utakmicom... s tim da ce pobjednici turnira sredinom dana igrati revijalnu (skracenu) utakmicu sa gostima iz udruzenja OAZA...

Hajde da im uljepsamo dan... :cool:

Humanitarci iz Mostara nemogu doci u subotu na turnir razlog je sto radimo i nemozemo dobit slobodno,najvjerovatnije dolazimo sa par auta u nedelju da uveličamo manifestaciju.
Žao nam je za turnir ali šta se može
 
Legend
ADO MOSTAR je napisao(la):
Humanitarci iz Mostara nemogu doci u subotu na turnir razlog je sto radimo i nemozemo dobit slobodno,najvjerovatnije dolazimo sa par auta u nedelju da uveličamo manifestaciju.
Žao nam je za turnir ali šta se može

Drug... vjeruj mi da drugacije nismo mogli... i ja radim subotu, pa cu biti gore tek poslije 3... al se vidimo se u nedelju... :cool:
 
Član
nemogu da vjeruje
pa zar treba dva dana da se igra turnir,nije liga prvaka

8 ekipa za jedan dan pa moze se to sve fino uklopiti da se u nedjelju odigra turnir i da se ranije pocne isti
npr u 10 sati da se pocne i sve bi se moglo zavrsiti do neka 2 - 3 sata i finale odigrati u 4 ili 5 sati
 
Član
JD. je napisao(la):
ako se fudbal igra na ovom parkingu, gdje ce se onda auta parkirati ? :)

Imaju dva velika parkinga za koristenje velika je kasarna;)

ersan_sa je napisao(la):
nemogu da vjeruje
pa zar treba dva dana da se igra turnir,nije liga prvaka

8 ekipa za jedan dan pa moze se to sve fino uklopiti da se u nedjelju odigra turnir i da se ranije pocne isti
npr u 10 sati da se pocne i sve bi se moglo zavrsiti do neka 2 - 3 sata i finale odigrati u 4 ili 5 sati

Drug iskreno i mi bi bili presretni kad bi sve moglo stati u jedan dan da se ne peglamo jer ovako nam je dupli posao al drugacije nije moglo. U nedjelju je igraliste rezervisano za Deju i Drift Taxi.



Od jucer su se pocele vrtiti reklame na Radio 8, u petak ujutro imamo gostovanje u emisiji. Isto tako Hayat TV je pocela sa emitovanjem reklame.

http://www.youtube.com/watch?v=9YYDSHWRHNk&feature=player_embedded
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top