HUMANITARNA MANIFESTACIJA - Sarajevo Tuning Show...

HUMANITARNA MANIFESTACIJA - Sarajevo Tuning Show...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Po velicini fudbalskog terena timovi mogu igrati 4+1...

Treba najaviti meni na PM, da bi znali koliko ce klubova ucestvovati... jer od toga nam zavisi, idemo li sa jednim ili dva dana... turnir bi krenuo u recimo subotu sa izlozbom automobila, a finale u fudbalu i sva planirana takmicenja u nedelju... planirani datum odrzavalja je 18.-19.09.2010 al ovo je jos ne zvanicno, dok ne dobijemo odgovore od sponzora... :cool::cool::cool:

znaci napravite tim ili vise timova po klubovima i prijavite ucesce meni na PM... ;)

ako bude malo prijavljenih, onda sve ide u jedan dan...
 
Član
Dolazim def,svaka cast na ovom potezu,samo da bude fino popracen i fino org i to je to :))) Ide HGT na styling hehehee,neka se malo mota tuda :p
 
Eh ovako
Humanitarna organizacija "Bolje sutra" Blagaj će posjetiti ovaj događaj.
Mi bi također da igramo taj turnir,ali da se niko neljuti ako ga osvojimo.
Turnir ćemo igrati samo u slučaju da isti bude u nedelju jer u subotu nebih mogli doci pa opet u nedelju.
 
Turnir ce moci igrati samo ljudi jednog kluba. znaci ne moze s mnom igrati dzeko:D
svi koji hoce iz vase organizacije mogu igrati naravno, nije problem, samo ako imate kakvu clansku karticu da nam pokazete da je dzeko iz vase organizacije i igra s vama:D
 
ammar_coupe je napisao(la):
Turnir ce moci igrati samo ljudi jednog kluba. znaci ne moze s mnom igrati dzeko:D
svi koji hoce iz vase organizacije mogu igrati naravno, nije problem, samo ako imate kakvu clansku karticu da nam pokazete da je dzeko iz vase organizacije i igra s vama:D
Šefe imam jednog člana reprezentativca BIH u malom fudbalu pa neznam jel fer da ga povedem hahahah
ma šalu na stranu nek bolji pobjedi
 
Član
Prijavim se za styling tek toliko da sam tu koju fotku da napravimo :D neocekujem nikakvu nagradu jer auto nisam ni upolovio ahahah
 
POKUSAT CEMO IZGANJATI DASVAKI POSJETITELJ DOBIJE MALI POKLON;)
+ CEMO STALNO DIJELITI POKLON PAKETE POSJETITELJIMA MANIFESTACIJE:)
(99% je zavrseno ovo :) )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top