HUMANITARNA MANIFESTACIJA - Sarajevo Tuning Show...

HUMANITARNA MANIFESTACIJA - Sarajevo Tuning Show...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja cu vjerovatno dovest Rocca na izlozbu, a mozda i povedem ekipu skuterasa odavde pa cemo zovnuti i Sarajevske skuterase
 
Član
Mole se auto moto klubovi koji imaju zelju nastupiti na Fudbalskom turniru da prijave svoj tim najkasnije do 10.9 kako bi mogli napraviti raspored utakmica. Prijave mozete izvrsiti ovdje u temi ili na PM meni, Ligi ili Ammaru.

Trenutno stanje:

1. AMK Carbon
2. Coupe team
3. PROtuning magazin
4. Organizacija "Bolje sutra" Blagaj
5. Caraudio
 
Par pitanja
Dal ćemo moći roštiljat u tom krugu gdje budemo auta parkirali?
Dal ćemo to auto u kojem nam budu stvari moci uvest u krug gdje budu takmičari za style?
 
Legend
ADO MOSTAR je napisao(la):
Par pitanja
Dal ćemo moći roštiljat u tom krugu gdje budemo auta parkirali?
Dal ćemo to auto u kojem nam budu stvari moci uvest u krug gdje budu takmičari za style?

Drug... neces biti daleko od auta vjeruj mi... al to mozemo i na licu mjesta...
a sto se tice rostilja, nisam siguran... ako uspijemo obezbijediti uslove... javimo na vrijeme... :cool:

Program bi trebao da bude po danima rasporedjen na slijedeci nacin:

- 18.09.2010 - Izvlacenje parova iz sesira, u zavisnosti koliko nas bude... onda se igra sve do finala...
- 19.09.2010 - finale fudbala i pocetak manifestacije...

i ja radim u subotu, al mislim da necemo moci drugacije...
 
Mi iz Mostara dolazimo Samo nedelju i plan nam je da igramo turnir u subotu nemozemo nikako imamo obaveza...
Ako se bude igralo samo u nedelju dolazimo 100%
 
Legend
ADO MOSTAR je napisao(la):
Mi iz Mostara dolazimo Samo nedelju i plan nam je da igramo turnir u subotu nemozemo nikako imamo obaveza...
Ako se bude igralo samo u nedelju dolazimo 100%

Dodjite u svakom slucaju... ;)
 
ma nemas brige dolazimo da sa pobjednikom odigramo utakmicu ako bude turnir oba dana ako bude nedelja zna se da učestvujemo.
Vidimo se gore
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top