How to pick up a girl

How to pick up a girl

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Gdje su te što se na Corsu pale? :D

kod nas se pale samo da vozis :lol: a jednom sam uzeo od starog pezoa 307 i vozio na pranje i odma se jedna cura javila kad je vidjela da je moja corsa ostado ja na desanci sakic :lol:
 
Član
Vidim nisi bogat a ni pretjerano bistar. Još ako ne izgledaš kao Brad Pitt onda si osuđen na desanku:D
 
Član
pa o bogatstvu sada necemo ( ne mora znacit ako je corsa i pezo da nisam bogat al nije vazno) a posto me ne poznajes ne znam kakvo vrijedjanje da je nisam bistar. Samo sam napisao sta mi se desilo
 
Zene vole drkadzije, grubijane, seljacine..Vecina njih..Kao finoca ih ne zanima, trebas biti krkan da bi one balile za tobom..Po prirodu su to nezadovljna bica..Kad ih je Bog stvarao zafalilo mu je komponenti koje je htio da instalira unutra, pa je nafrljacano svakojakvih komponenti i et' sta je "ispalo" (a nije se razbilo) ;)
 
Član
430448_10150720439243502_257373463501_12514170_1815360460_n.jpg
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Gdje su te što se na Corsu pale? :D
Ima rodjak u teslicu takvih dosta znam ja;)pale se na punto a sta je sa audijem..
Tako je roki m da si njzan m da si grub plus da si jos i pametan sto zela kaze bistar i da imas pa bi mogo da valjas definitivno je falilo komponenti pa je uzeto sa strane.
A mi jednostavni nek je zensko i more proci one malo bolje odma gledaju koda ce te zeniti:lol:
 
Top