How to pick up a girl

How to pick up a girl

Član
Da je srece da je ovo slucaj samo sa djevojkama, i poznanstva su postala takva da si dobar samo do onog trenutka dok valjas nekome, posle ko te ...
 
Član
dam vam ja svog golfa keca i cija cura sjedne unutra ta je prava jer nista te nemoze natjerat u onako prljavo auto a da nije ljubav :D

A na ovom snimku ko da sebe gledam non stop radim po kucama stanovima ovo ono brdo cura upoznam i hvala bogu zaprašen i zamazan bojom od glave do pete vecina te gleda sa gadjenjem ali vikendom kad sretnes neku od njih u gradu uletis glatko ko da te nikad nije vidjela :D

danas vecina zena ima dijagnozu gripe Q7 X6
 
Član
jebo majku...stvarno je to zalosno..sta ribe gledaju...i to one glupache..auto i kesh....treba dobro pazit sta ozenit....
 
al hajd ono sta ja znam vazda se gledalo za koga ce se udati al one to gledaju i za izlazak i dok su male znaci nisu se ni vezale niti imaju u planu a vec to gledaju , sigurno se sjecate i u osnovnoj kako je uvijek odlikas imao najbolje koke iako je dijete garib :D
 
Ma hajd, neka i takvih sto gledaju interes, a neka i onih koji imaju, pa ih samo prangijaju i poslije ostavljaju, a one opet lete na prangiju, a dobiju da im se plati topla cokolada i jeftinu cokoladicu iz Turske :D
 
Pa onda i 90% na kraju tuzne zavrse u nekoj kuhinji kao domacica a bogatasi ko bogatasi skacu s jedne na drugu , ili ih tuku i sl tesko da ima neka da se parali udala a da je bila sretna u ljubavi
 
Član
Kao sto neko rece nasa svakodnevnica, godine vozaca se ne gledaju samo godina i cifra auta & stanje njegovog bankovnog racuna :icon_rolleyes::D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromašan, džaba ti što si bolestan.:D

Jao koji si ti car, ma ne pamtim da sam se ikad prije ovako odvalio smijati citajuci nesto, jos uvijek se cerekam hahahahahahahaah
 
Član
Dosta djevojaka pati za bogatim muskarcem, al' iz par licnih iskustava znam da nisu sve iste.


edit.
Reklama- klip je prejak. Pregledao sam ga par puta i bash je slozen kako treba. Gluma odlicna, djevojka prelijepa.
Svaka cast.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Pa onda i 90% na kraju tuzne zavrse u nekoj kuhinji kao domacica a bogatasi ko bogatasi skacu s jedne na drugu , ili ih tuku i sl tesko da ima neka da se parali udala a da je bila sretna u ljubavi
tu mi ulecemo i popravljamo bracno i ljubavno stanje:lol:
Ma to sve tako treba da bude ima ih svaakakvi geriba teski a misle da su nesto posebno jer stari ima love ko pljeve.
Što neko kaze jedna vece i gotovo cim vidis da je neka namiguša;)
 
Top