How to pick up a girl

How to pick up a girl

Član
danas nije dovoljno imati amg ili M3 naljepnicu na autu kad ove moderne raspoznaju zvuk vanosa :D prosla su vremena kad si mogo karburatorasa sa puknutim auspuhom podvalit pod pilu :D
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
danas nije dovoljno imati amg ili M3 naljepnicu na autu kad ove moderne raspoznaju zvuk vanosa :D prosla su vremena kad si mogo karburatorasa sa puknutim auspuhom podvalit pod pilu :D

:lol: istina... sad ti moraju i sjedista biti kozna :D


a sto se tice teme, zato se moja evo cijelu zimu voza u prljavoj dvici i ne buni se, tako je to kad se namiris, hvala Bogu :cool:
 
Član
sub3r je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
danas nije dovoljno imati amg ili M3 naljepnicu na autu kad ove moderne raspoznaju zvuk vanosa :D prosla su vremena kad si mogo karburatorasa sa puknutim auspuhom podvalit pod pilu :D

:lol: istina... sad ti moraju i sjedista biti kozna :D


a sto se tice teme, zato se moja evo cijelu zimu voza u prljavoj dvici i ne buni se, tako je to kad se namiris, hvala Bogu :cool:

ili kad dobro u dvici ''namiriš'' hahaha
 
ja se znam dobro obuc ko ovaj sa videa ali vozam das auto :D star 17 godina stos je autu a sve su cure fine :lol::lol::lol: pored dobrog auta i para od momka ne znaju vise sta hoce od sebe.

cast izuzetcima koje jos nisam upoznao :lol::lol::lol::lol:

dobar video :cool:
 
Član
Sve je oko nas relativno , sponzoruša je uvijek bilo ali ima i finih djevojaka tako da o ovome bi se moglo filozofirati danima , ugl sretni su oni koji dobiju ono što žele :icon_biggrin:

video je extra ;)
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Sve je oko nas relativno , sponzoruša je uvijek bilo ali ima i finih djevojaka tako da o ovome bi se moglo filozofirati danima , ugl sretni su oni koji dobiju ono što žele :icon_biggrin:

video je extra ;)

;)
 
sub3r je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
danas nije dovoljno imati amg ili M3 naljepnicu na autu kad ove moderne raspoznaju zvuk vanosa :D prosla su vremena kad si mogo karburatorasa sa puknutim auspuhom podvalit pod pilu :D

:lol: istina... sad ti moraju i sjedista biti kozna :D


a sto se tice teme, zato se moja evo cijelu zimu voza u prljavoj dvici i ne buni se, tako je to kad se namiris, hvala Bogu :cool:

Sta me briga u mene je koza:lol:
Odlican video danasnje realnosti....sto bi rekao moj frend ante cash:
http://www.youtube.com/watch?v=13qJwRuiHwQ
 
rinaldo je napisao(la):
Sve je oko nas relativno , sponzoruša je uvijek bilo ali ima i finih djevojaka tako da o ovome bi se moglo filozofirati danima , ugl sretni su oni koji dobiju ono što žele :icon_biggrin:

video je extra ;)

bas tako ;)
 
Član
prije sam se javljo jednoj curi i nije bilo nista od tog pa sam pred skolu doso s autom i sjedio na haubi i pricao s drugom i ta cura je meni prisla i pocela pricat samnom i pita jeli moj auto reko sam da nije da je od nekog profesora i nije se vise javljala :lol::lol::lol:
 
Top