HONDA VS OSTATAK SVIJETA :)

HONDA VS OSTATAK SVIJETA :)

DLS

Početnik
ovdje samo krkani podjebavaju narod i kurce se nesto ..ja neznam sta je ovo .. ctctctc ,,nista pametno ovde nema za procitat
 
Član
DLS je napisao(la):
ovdje samo krkani podjebavaju narod i kurce se nesto ..ja neznam sta je ovo .. ctctctc ,,nista pametno ovde nema za procitat

Pamet je kao i ljepota. U očima posmatrača:D

Trebam li ti pojasniti šta ovo znači?:lol::lol:
 
ama ljudi :)

Pagani-Zonda-F-Roadster-engine.jpg
 

DLS

Početnik
ZELA GTI je napisao(la):
DLS je napisao(la):
ovdje samo krkani podjebavaju narod i kurce se nesto ..ja neznam sta je ovo .. ctctctc ,,nista pametno ovde nema za procitat

Pamet je kao i ljepota. U očima posmatrača:D

Trebam li ti pojasniti šta ovo znači?:lol::lol:

ma nek si ti pametan .majka te ljubi ..a mi nemoramo bit ;)
 
Član
ucinimo temu malo zanimljivijom...

aj ko moze bolje :D
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WZII39omceM[/video]

zela? :D
 
Član
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/C0aTvVuXxH4?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/C0aTvVuXxH4?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>


Those cars seemed weightless.:icon_eek::icon_eek:
 
ocu reci da ovaj obrtomjer pasuje za hondine dizele :D

malo su japanci prckali oko motora i eto sta napravise :icon_twisted:

Prva realizacija – Honda S360

Početkom 1959. godine, grupa za inovacije Honda Sports odeljenja je razvila svoj prvi prototip pod nazivom X170. Prototip je bio pogonjen fantastičnim motorom, koji je bio prvi pokazatelj koliko je Honda inovativna firma: V4 motor zapremine 360 ccm sa jednom bregastom koji je bio poprečno smešten u prednjem delu bazne šasije prototipa koji je posedovao samo poklopac haube i platneni krov. Bočnih panela nije bilo. Zanimljivost je da je Honda na ovom prototipu radila u velikoj tajnosti pa je Hondinim mehaničarima i inženjerima bilo zabranjeno da nose fabričke kombinezone tokom testiranja prototipa u javnosti.

Honda S360 je koristio potpuno novi, vodom hlađeni motor sa dve bregaste u glavi motora. Čak četiri karburatora su dopremala dovoljnu količinu goriva kako bi motor mogao da razvije fantastičnih 33 KS iz samo 356 ccm vrteći se na, do tada neverovatnih, 9000 obrtaja! Automobil je posedova čeličnu karoseriju, petostepeni manuelni menjač i imao je, za automobil veoma neobičan, prenos snage na zadnju osovinu uz pomoć lanca. Rešenje je bilo je bilo još neobičnije zato što su korišćene aluminijumska kućišta za lanac istovremeno korišćene i kao komponenta u zadnjem, nezavisnom ogibljenju.
 
Član
lockajte ovo ..potrosio sam 5min. zivota citajuci uglavnom pretenciozne i subjektivne izjave...
s jedne strane nekoliko endema, s druge strane fau veovci (ima honda i VW- 'ostatak svijeta')...
i tona prepucavanja, tema besmislena (cuj Honda vs ostatka svijeta tj.vw :D)
kao honda nesto spektakularno? s druge strane vw- 'vrsni' predstavnik europskih 'sportista' (pored realno dosta realnijih sportista iz europe nadje se najkomercijalniji fau ve da se poredi s hondom?)

ajd da je tema japan vs europa pa inekako, al ovako bezveze se samo pise 1298 stranica...
i bezveze se vrijedjaju ljudi medjusobno na intelektualnom nivou zbog neke tam honde i malo blizeg vw ...

svaka cast na forumskoj kulturi :)
 
Top