HONDA VS OSTATAK SVIJETA :)

HONDA VS OSTATAK SVIJETA :)

Član
Po meni nije vazno ovo nego kako se TI osjecas u autu i kako tebi ide, ja vise volim ovaj svoj sepetic jer ipak kad ga vidim tu je :icon_smile:, kad sjedem u one skoljke tu je jos veci :icon_smile: i kad krecem i kad stisnem i osjecaj na cesti i kako vuce i kad mi nabaci :icon_smile: ne mogu ga skinuti :) nek ima i brzih i sve ali one je za mene No.1 i meni je osjecaj :cool: a ne da imam neki pilu koja ima konja kijamet, a da to auto ne volim i nemam nikakav osjecaj u njemu i da mi je to auto bezveze, jer ipak ja vise volim ovo prvo nego da ujutro kad izadjem iz kuce i kad vidim auto koje ne volim ili mi je bezveze ili pak mi ne sjeda i ne svidja, odmah ujutro da ga vidim pa da mi se smuci zivot i da mi usere citav dan, i da mu hebem proizvodjaca citav dan, :lol::lol::lol: Svak ima svoje i voli svoje ;) Ja mislim da znate o cemu govorim! RESPECT
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
ima iz atmosferca 200+HP , to govoris ko da u Evropi ne postoji auto preko 200HP :D

Lako se trkati protiv auta koja se vrte oko 200KS , sta je sa zvjerkama 500+ KS , prave li se uospte takvi japanci ? :)

Neki ovi japanci 500 konja, sa emisijom u granicama, i bukom u granicama i tako to nesto ....

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gv17vUgM0EM[/video]

Iako nije honda, al japanac jest i vise od 200 hp jest i civilni je poprilicno :)
 
Član
Fabricko auto, pominju u cijelom videu, ali sto je napravljeno samo 20 komada to je odluka fabrike, nije neko uzeo pa tjunirao jedan.
 
Isto ovako smo se mi ko djeca svadjali i prepirali, ali glavna tema je bila ciji tata je brze vozio i vise auta obisao:) De ba ljudi ohanite, odrastite:lol:, nek vozi ko sta hoce:) Raspravlja te o autima koja vecina ovde u zivotu nije ni vidjela( mislim uzivo) a kamoli vozila:)

Ova ljuta masina ka*a te vase fukare u svim segmentima, od ubrzanja, stabilnostio do potrosnje, komfora i elegancije:) sve u jednom:)
30867.jpg
 
Član
I bi nesto ispod 4 sekundice do 100 na sat, pa aj sad nadjite boljeg nekog svabu fabrickog sa 500 konja i da se moze voziti po gradu i registrovati i da ispunjava norme i buke i emisije i da je brzi.

A pa pegla je van konkurencije to sam uvjek govorio, pegla je pegla a ostala su auta samo ostala auta :D

Pored pegle ima jos i varburg, al onaj dvotaktni :D nemoj njega zaboraviti :)
 
Član
menjic je napisao(la):
Fabricko auto, pominju u cijelom videu, ali sto je napravljeno samo 20 komada to je odluka fabrike, nije neko uzeo pa tjunirao jedan.

I golf 2 g60 limited je tvorničko auto, no zbog malog broj primjeraka uopće nije relevantan. Postoji mali milion ovakvih primjera. A šta misliš zašto je tvornica odlučila narpaviti samo 20 komada? Zbog toga što popuši ogromne pare na svakom primjerku. Ovakva auta su čisto razmetanje i reklama;)
 
Član
Pa jeste slazem se sa Zelom uvjek izgleda, ali je ipak japanac preko 200 konja i brzi od vecine ako ne svih :)

A poenta i jeste u tome da oni ovim dokazuju ili pokusavaju da dokazu da su bolji od drugih, po meni su uspjeli. Ne znam sta vi mislite.

Normalno je da se na osnovu ovoga ne moze reci da je ovo najbolje auto na svijetu ili da su i svi drugi japanci bolji od ostalih, ali eto imaju finih primjeraka i meni licno i mnogima se svidjaju vise nego drugi proizvodjaci.

A ovo sam potegao jer je vernes rekao da je lako 200 daj da vidimo 500+ pa evo vidimo :D

Cijena sitnica, najpovoljniji u US nadjen je $170 000 :D ako sam ja dobro procitao ali nisam vidio datum pa ....
 
Ja bi se samo nadovezao na ono o poredjenu VW-a sa Hondom,mislim da tu cijela prica zavrsava zakljuckom da NARODNO auto pobjedjuje u segmentu ekonomicnosti,manje optereceni motori,nesto jeftinii dijelovi,jeftiniji u startu za kupit itd,a Honda ipak odnosi pobjedu kad je u pitanu sport,ima brate sportski imidz,zna se na sta se pomisli kad se kaze "Honda" ,pa mene policajaci znali par puta upozoravat za ovaj moj sepet,kazu "znam druze da je Honda,al ipak malo manje gase" i sl, hocu rec Honda kad se pomene odma te asocira na neku brzu briju,glasnu,spustenu,visokoturazni motori,odlicni mjenjaci,lezanje predobro itd,VW nikad nece imat takav imidz,VW je obiteljsko auto,ekonomicno,za od tacke A do tacke B (ok,ima tih par modela,GTI,R32 itd,ko i svaka druga marka ( peugeot,renault,citro...) al to su samo nabrijane inacice obicnih hatch-eve,sedana itd,VW uopce nema cisto sportsko auto,ok haj eto uzet cemo scirocca,al nije to to )

Dakle,
VW - narodno auto
Honda - sportski duh
 
Član
meni policajac reko dok sam vozao hondu PAZI SE MALI U TOM PLASTICNOM SEPETU GLAVU CES IZGUBIT :)
osobno sam posjedovao Prelude 2.0 16v i vozao je jedno vrijeme , a gazio sam dosta i CRX-a pa mogu reci da to samo vristi ko kosilica i ide onako solidno ali to je daleko od pravog auta...
EBES AUTO BEZ OVOGA

73962_p.png
 
Član
sad da nije bilo izbrisano od amina mogo bi quoteat svoj reply sa prve stranice "bolje ovo zaključat, bit će 20 stranica japan vs. njemačka" , ova rasprava nemože imat kraja sve dok postoje fanovi obje autoindustrijske velesile
 
Top