HONDA VS OSTATAK SVIJETA :)

HONDA VS OSTATAK SVIJETA :)

Član
RE: HONDA VS...

Zela de malo u stranu, pricamo o varijailnom otvaranju ventila, vidis da smo se uozbiljili :D
 
Član
RE: HONDA VS...

Par stvari zbog kojeg postujem Hondu!

Honda Civic 4.gen


u kombinaciji sa ovim B16A1



Honda Civic EK9 6.gen.



u kombinaciji sa B16B
24engcx.jpg


Honda Integra Type R





Honda Civic - 7.gen Red Milano Type R
l_483306333f7d4150b51a8d1104a2368b.jpg
 

MTR

Član
RE: HONDA VS...

kod mene u firmi u jednom autu veci filter od zraka ( a ima ih dva ) nego citav taj motor od honde , ukljucujuci i ostatak motornog prostora :lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: HONDA VS...

sve neki sepeti ko da su ih iz zajebancije dizajnirali :) stavi kako stock izgledaju a ne nafrljeni tamo necim :)
 
Član
RE: HONDA VS...

I poslijednji modeli honde meni nisu nesto! Ruzni su suvise! :icon_mad:

Ali se nebi ljutio ni jednim ovakvim modelom! CSL :cool:
bmw_m3_csl.jpg
 
Član
RE: HONDA VS...

heheh ne pada mi napamet da se nastavimo raspravljati! Ne volim ovakve teme, u kojoj neki lik toliko hvali neku marku automobila i da nista na svijetu nema bolje od toga! E pa ima, ja sam postavio slike onih modela zbog cega ja postujem ovog proizvodjaca! Ali naravno da pored toga volim i postujem ostale proizvodjace! (ovdje se ne ubrajaju kinezi i njihovi sepeti)
 
Član
RE: HONDA VS...

Ja bi prije rekao da su trovaci! Ali neki se eto i pale na to! Pa ne radi mi mati u Hondi da padam na to! :D
 
RE: HONDA VS...

Nabijem vas na qu-racku.... sve, evo vam najboljih BMW-a i Honda, pa se yebite s njima koliko hoćete...:D.......:icon_smile:..........:D........:icon_smile:

bmwm3sportevo.jpg


civictxper.jpg


BMW-M1.jpg


hs20000.jpg


m3csl.jpg


hnsxr.jpg


...........................:D.............:D..........................

Ali problem je što "BUBA" yebe stvar..........




:D.........:icon_smile:............

Porsche_911_GT3_MotorAuthority008.jpg
 
Član
RE: HONDA VS...

ja samo kazem da ni sa jednim autom nisam oderao kockica koliko sa Hondom i to bas po zavojima, krivinama...kilavi sepet i gotovo :D
 
Top