Honda Prelude H23A1

Honda Prelude H23A1

Član
Farbao bi ja u zelenu, ali imas onu drezavu stari, neko je kacio ovdje za primjer mislim da su VOLKice bile u pitanju. Pogledaj po forumu... Ne bih u TAKATA zelenu. Malo mi to provaljeno...
 
etno je napisao(la):
Farbao bi ja u zelenu, ali imas onu drezavu stari, neko je kacio ovdje za primjer mislim da su VOLKice bile u pitanju. Pogledaj po forumu... Ne bih u TAKATA zelenu. Malo mi to provaljeno...

ma neznam ovo sto je OMO stavio je prejako ..i prejebeno ..vidjet cu sad ..

OmO je napisao(la):

drug hvala ti ..svaka cast.. vrijedi probati :D
 
Član
Farbaj u onu koja je tebi primamljiva. O ukusima se ne raspravlja, mada dobar je OmO, dobar... :D :p
 
.nOKe je napisao(la):
tamna ljubicasta :)

Noke jel mozes pokazati na photoshopu ili na nekom programu uraditi pa da vidim kako bi izgledalo tamno ljubicasta... a najvise bi volio staviti 15" od ljuboje i srediti ih i zakucat u zemlju pa vidjet cu jos :)
 
Član
pozz
ja ti imam kevlar set lamela korpa.i druck lezaj marke f1 original upakovano do 350ps slike i cjena ako si zainteresovan.


NinoMarjanovic je napisao(la):
auto sam kupio prije 2 dana i prezadovoljan sam .. to je honda prelude i bas je preluda .. evo specifikacije :
motor je 2.3i 16V (BB2) (160 Hp), godiste je 1993, od opreme ima sve (klima,koza, el.siber, el. retrovizori,el. stakla na struju, alu felge, remus auspuh, neki sportski filter, presla je 179 200, nedavno je ofarbana i vidjet ce te jos toga na slikama.. kao sto i sami znate ovo na prve 2 slike je civic od Mario05.. on me i najvise fascinirao i nalozio jednostavno na hondu .. zelio sam hondu jako dugo i sad je imam .. a sad pocinjem sa pravo ozbiljnim radovima




 
Top