Honda Prelude H23A1

Honda Prelude H23A1

auto sam kupio prije 2 dana i prezadovoljan sam .. to je honda prelude i bas je preluda .. evo specifikacije :
motor je 2.3i 16V (BB2) (160 Hp), godiste je 1993, od opreme ima sve (klima,koza, el.siber, el. retrovizori,el. stakla na struju, alu felge, remus auspuh, neki sportski filter, presla je 179 200, nedavno je ofarbana i vidjet ce te jos toga na slikama.. kao sto i sami znate ovo na prve 2 slike je civic od Mario05.. on me i najvise fascinirao i nalozio jednostavno na hondu .. zelio sam hondu jako dugo i sad je imam .. a sad pocinjem sa pravo ozbiljnim radovima




 
Legend
lijep auto :)
nadam se da je nisi platio 9 hiljada od onog svercera, jer je prije par dana prodavana za 5 ili 6..

ugl uvijek mi je ovaj auto bio san, dok je jos bila crna.. uglavnom jako lijep primjerak, nazalost nema bas sjajnu proslost ali eto, zelim ti da se navozas i nauzivas u istoj
 
.nOKe je napisao(la):
lijep auto :)
nadam se da je nisi platio 9 hiljada od onog svercera, jer je prije par dana prodavana za 5 ili 6..

ugl uvijek mi je ovaj auto bio san, dok je jos bila crna.. uglavnom jako lijep primjerak, nazalost nema bas sjajnu proslost ali eto, zelim ti da se navozas i nauzivas u istoj

drug da kupio sam je od svercera zapravo mijenjao ..(btw radio sam ja i prije s njim ..i ovaj put zaista nisam prevaren ; ) ) auto cim sam kupio trokirao je..evo danas sam privremeno izolirao kablove i ne trokira vise. ;), pola sijalica nije radio i to sam popravio. napravio sam malu tablicu i nabacio hondin znak naprijed ..jer ovako izgleda isto pontiak ... bit ce slike uskoro
 
Legend
Drago mi je da je tako :)
stvarno rijedak i lijep primjerak ove honde, ima strasan zvuk (bar je meni uvijek bio)..
sredi sitnice, i uzivaj..
pozz
 
tvrdoglavi je napisao(la):
uuuu prelijepa je,samo bi mogla malo u pod ;)
ma neznam i ovako struzu gume.. prevelik je profil.. sad su 225 ili 205/ 55 izgleda isto traktor.. pa sam mislio ove felge ofarbati ili u tamno sivu metalik ili crnu pa neznam jos dvoumim se.. a gume bi stavio profil kroz 40 i super bi izgledala..a nisam nista jos razmisljao o spustanju . Mario05 me nagovara da stavim 15 i da je zakucam do kraja ... hvala drug
panajotis je napisao(la):
pojava je bas.nek ti je sa srecom :cool:
drug veca pojava od bmw-a e36 sto sam imao .. ovaj auto je stvarno rijedak i svi se za njim okrecu ..a u mene remus jos cuje se pola km.. i moraju se okrenuti --hh
hvala puuno.. trebat ce mi srece :DD
 
Ovo je predobro auto :cool: Brat mi je imao Prelude 2.2 VTEC ,sa 200 i kusur konja ,auto je bilo doslijedno svog imena,stvarno preluda je bila . Jela je malu djecu i prdila gromove :lol: Srećno ti druže i da se navožeš ;)
 
Član
93 godiste a zavidnu opremu ima, svaka cast honda. prelijep auto, o snazi ne treba ni govoriti;)
 
Član
jebo te remus nije japanac za remusa...samo neku Japinu joj navali stavi 15-ke i zaljepi je za beton ;) moj predlog;)
 
.nOKe je napisao(la):
Drago mi je da je tako :)
stvarno rijedak i lijep primjerak ove honde, ima strasan zvuk (bar je meni uvijek bio)..
sredi sitnice, i uzivaj..
pozz
hvala hvala ..sutra slike update :D
B.M - Floyd je napisao(la):
Ovo je predobro auto :cool: Brat mi je imao Prelude 2.2 VTEC ,sa 200 i kusur konja ,auto je bilo doslijedno svog imena,stvarno preluda je bila . Jela je malu djecu i prdila gromove :lol: Srećno ti druže i da se navožeš ;)
a 2.2 je prebolesna .. ... hehe hvala
ArminM je napisao(la):
93 godiste a zavidnu opremu ima, svaka cast honda. prelijep auto, o snazi ne treba ni govoriti;)
hvala
memi je napisao(la):
jebo te remus nije japanac za remusa...samo neku Japinu joj navali stavi 15-ke i zaljepi je za beton ;) moj predlog;)

gdje da kupim jap style -- i kakvih 15 ? dobar ti je prijedlog ..najvise mi se svidja ..;)
 
BHT Ovisnik
preluda i predobra:cool:
svaka cast na autu,za svoje godiste ovako mocan dizajn,oduvijek mi se sviđala jer ih nema,u nas je u gradu jedna siva,uvijek se okrecem za njom:cool:
 
Član
Imas opasan Jap u sarajevu u F1 servisu gore kod onog Armina,vozi lik moju ibizu cupru sada....raspitaj se malo nije skup a nov i dobar...a sto se tice 15-ki nadjes neke opasne japan style pogledaj malo slike po netu po fejsbuku kucaj JDM pa ces naci imas svakakvih slika....samo se malo potrudi i bice to ljep autic....;)
 
Član
Drug, auto je ko lutka. Samo sad pazi u kojem smjeru ces da je odvedes po pitanju dotjerivanja, nemoj da bude jos jedna luda (koje su inace rijetke kod nas na cesti) cigan look. Savjet s 15kama i ja preporucujem, ove felge na njoj su po meni samo za BMW i to je to. Sretno s radovima i uzivaj u njoj. Ja sam takodjer protivnik Remusa, skini ga i prodaj, za te pare uzmes nov Jap.
 
Top