Honda Prelude H23A1

Honda Prelude H23A1

OmO je napisao(la):
Odlicna, neka je sa srecom ;)
hvala
CoL3 je napisao(la):
preluda i predobra:cool:
svaka cast na autu,za svoje godiste ovako mocan dizajn,oduvijek mi se sviđala jer ih nema,u nas je u gradu jedna siva,uvijek se okrecem za njom:cool:
hvala
memi je napisao(la):
Imas opasan Jap u sarajevu u F1 servisu gore kod onog Armina,vozi lik moju ibizu cupru sada....raspitaj se malo nije skup a nov i dobar...a sto se tice 15-ki nadjes neke opasne japan style pogledaj malo slike po netu po fejsbuku kucaj JDM pa ces naci imas svakakvih slika....samo se malo potrudi i bice to ljep autic....;)
gdje se nalazi taj F1 servis ?
etno je napisao(la):
Drug, auto je ko lutka. Samo sad pazi u kojem smjeru ces da je odvedes po pitanju dotjerivanja, nemoj da bude jos jedna luda (koje su inace rijetke kod nas na cesti) cigan look. Savjet s 15kama i ja preporucujem, ove felge na njoj su po meni samo za BMW i to je to. Sretno s radovima i uzivaj u njoj. Ja sam takodjer protivnik Remusa, skini ga i prodaj, za te pare uzmes nov Jap.

ma skinut cu .. prodat cu i ove felge ... mozda uzmem oz superlegera ... vidjet cu jos
 
Član
jbg ja nisam iz sarajeva...al znam da je taj servis 2 semafoa od one 2 najvece zgrade u sarajevu...eto ako sam ti ikako pomogao drago mi je,a sto se tice oz lageri to nije losa solucija to su dobre fele,ili oz racing isto nisu lose..;)
 
Član
Ko lutka je, ja bih ove zmigavce naprijed prelijepio transparentnom zutom folijom...
 
Član
Vidim na piku auto je na prodaju, razočarao si se ili je nešto drugo u pitanju?
Inače honda lijepo izgleda i super joj stoji bijela boja.
 
2FAST je napisao(la):
Vidim na piku auto je na prodaju, razočarao si se ili je nešto drugo u pitanju?
Inače honda lijepo izgleda i super joj stoji bijela boja.

nisam se razocarao ..to sam stavio tek onako... kupio sam djelove da je radim komplet.. i neznam samo koje ulje da sipam u nju ...
uradit cu je k'o sebi ..do sad sam prodavao aute..ali nju definitivno ostavljam ...svidja mi se auto nenormalno ... sredit cu svaku sitnicu .:p
usput hvala puno... i meni se svidja :)
 
Član
Meni se ne svidja sto je krov crn :( A ako ne znas koje ulje da sipas, sipaj najskuplje :D... LIQUI MOLY for win :D
 
Član
drug samo da pohvalim auto, mislim da bolji osjecaj tokom voznje neces imati ni u jednom autu, meni nedostaje moja jako puno i jos uvjek mi je zao sto sam je prodao al jbg :icon_cry: moja je bila slabija 30ak konja od ove a opet je letila i uvjek sam se pitao kako ova bijela ide :D
 
zile je napisao(la):
drug samo da pohvalim auto, mislim da bolji osjecaj tokom voznje neces imati ni u jednom autu, meni nedostaje moja jako puno i jos uvjek mi je zao sto sam je prodao al jbg :icon_cry: moja je bila slabija 30ak konja od ove a opet je letila i uvjek sam se pitao kako ova bijela ide :D

ide lose.. jer joj lamela nevalja .. i sad radim generalku .. mjenjam ventile.. bregaste.. sve generalno radim ... sve na novo .. i onda ce da leti .. postat cu slike ..
a nije problem drug ako se sretnemo dat cu ti da je probas ..
 
Top