Honda Prelude 2.2. VTi VTEC

Honda Prelude 2.2. VTi VTEC

Član
jenny je napisao(la):
provjerila sam cijene nekih turbo kit-ova po netu, kreću se oko 2500 3000 tisuće $, na našim prostorima cca 2000 ojra

Ta cijena koju ti navodis je ekstra povoljna, fino ti to sve preracunaj. Ne zaboravi i mogucu naplatu carine-poreza pri ulasku u drzavu i na sve to, jos ti treba mapiranje auta - koje je min 500 Eura. E onda ces tek skontati da ce ti trebati vjerovatno i jace kvacilo i sl, skoci ta cijena fino...

Spoon taj motor dize na 260 KS - atmosferac, bolje nadji neku takvu kombinaciju, digni snagu za jos 30-40 KS i uzivaj :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
jenny je napisao(la):
provjerila sam cijene nekih turbo kit-ova po netu, kreću se oko 2500 3000 tisuće $, na našim prostorima cca 2000 ojra

Ta cijena koju ti navodis je ekstra povoljna, fino ti to sve preracunaj. Ne zaboravi i mogucu naplatu carine-poreza pri ulasku u drzavu i na sve to, jos ti treba mapiranje auta - koje je min 500 Eura. E onda ces tek skontati da ce ti trebati vjerovatno i jace kvacilo i sl, skoci ta cijena fino...

Spoon taj motor dize na 260 KS - atmosferac, bolje nadji neku takvu kombinaciju, digni snagu za jos 30-40 KS i uzivaj :icon_biggrin:

TURBO je samo prolazna fantazija, to nebi stavila nikad na auto jer bi se onda morala vozati oko benzinske..

stvarni planovi su fino nasvirati ovaj sa još jedno 20-30 KS-a, ali strogo mehaničkim putem, tek poslije remap, onda malo poboljšati provrt, staviti olakšani zamajac, neko kvačilo (našla sam dosta dobrih sa OK cijenama po e-bayu), sad i tak i tak slažem motor pa će ići AEM-ove alu remenice i još par điđa tak da će to biti mini remont sa extra dijelovima...
 
Član
ekipa evo ima jedna mini novinica,naime stavila sam malo jače plave sijalice i plave pozicije na ludu...
stavim slike kako to sve skupa izgleda u mraku.

(luda serijski ima jako slaba svjetla tako da je ovo privremeno rješenje dok se ne ugrade svjetla s lećom tak da mogu xenon ugradit)
 
Član
DarkoBN2 je napisao(la):
Popravil' ti auto?Ako jesi sta je bio kvar? :/

jesam jesam...
bio je show!

ali sad je napravljena generalka na motoru i ugrađeno je još puno novih djelova, naštelani ventili itd...
sad radi ko sat!

samo odlučila sam je prodati....
 
Član
Super ti je hondica:D Imam jednog jarana on m isto taku i trkao li smo se dosta puta fino idu jest da je moja Accord teza od njegove prolude ali do 150Km/h tu smo negdje bili poslije nije bas mogo da prati me vise .Mada fina su auta sto jest jest :D Ipak Honda je Honda:D
 
Član
Super ti je hondica:D Imam jednog jarana on m isto taku i trkao li smo se dosta puta fino idu jest da je moja Accord teza od njegove prolude ali do 150Km/h tu smo negdje bili poslije nije bas mogo da prati me vise .Mada fina su auta sto jest jest :D Ipak Honda je Honda:D
 
Top