honda crx mk1

honda crx mk1

Član
Ja bas krenuo da pitam jel ovo od Sivca CRX kad evo dobih odgovor prije nego sam i pitao. Vidio Hondu uzivo, doduse nije tad bila pocela ovako truhnuti ali eto dosla je u prave ruke i ne sumljam da ces je preporoditi. A Erolu Honda treba pokloniti auto jer siri tu "H ljubav" kao virus kakav. ;)
 
Član
zapusteno auto maximalno nazalost
fino da ima ljudi koji povrate iz mrtvih ova starija rijetka auta koja uglavnom propadaju i sve ih je manje ;)
 
Član
nadam se da ces uspjeti odraditi ono sto si zamislio, i da to na kraju bude extra dobar projekat, neka je sa srecom, pratit cu redovno naravno;)
 
Član
memi je napisao(la):
majsta sretno i samo polako,fin projekt :D

hvala ;)

ArminM je napisao(la):
nadam se da ces uspjeti odraditi ono sto si zamislio, i da to na kraju bude extra dobar projekat, neka je sa srecom, pratit cu redovno naravno;)

Naravno ;)

ArminM je napisao(la):
nadam se da ces uspjeti odraditi ono sto si zamislio, i da to na kraju bude extra dobar projekat, neka je sa srecom, pratit cu redovno naravno;)

Dat cu od sebe maksimum ;)

saleee je napisao(la):
Svaka cast na izboru vozilice i sretno u nastavku radova...;)

Hvala ;)

AnDel je napisao(la):
zapusteno auto maximalno nazalost
fino da ima ljudi koji povrate iz mrtvih ova starija rijetka auta koja uglavnom propadaju i sve ih je manje ;)

Sta da ti kazem bice ona kao iz fabrike ali po narudzbi kupca:lol:;)

ervin_86 je napisao(la):
Ja bas krenuo da pitam jel ovo od Sivca CRX kad evo dobih odgovor prije nego sam i pitao. Vidio Hondu uzivo, doduse nije tad bila pocela ovako truhnuti ali eto dosla je u prave ruke i ne sumljam da ces je preporoditi. A Erolu Honda treba pokloniti auto jer siri tu "H ljubav" kao virus kakav. ;)

;)

hafaR_ABF je napisao(la):
bice to na kraju hondaaaaaa http://www.youtube.com/watch?v=WSea2CahvMg :lol::cool:

bice bice, ;)

soffa je napisao(la):
bit ce ovo ipak dobra crx...;)

;):cool:

mario05 je napisao(la):
kod sase je bila odlicna... kod sivca.. samo pocela propadati..
ali ja se nadam da ces je ti podici iz mrtvih. sretno ui radovima!

Da bila je odlicna postavio mi je sliku,ali nazalost sivac je unistio, ali ja vjerujem da nije namjerno:icon_smile: Ali zato cu ja da je vratim u prvobitno stanje kaka je bila kod sase ako ne i u boljem stanju ;)
 

EE9

Član
Dobrodošao s CRX-om, samo šteta što je u ovakvom stanju i bez originalnog ZC1! :-(
Onaj koji je naknadno ugrađivao ovaj trenutni motor, katastrofalno je to uradio...vidi se iz aviona
kako stoji ukrivo...
Sretno u nastavku radova jer trebaće ti i sreće i strpljenja! ;)
 
Član
EE9 je napisao(la):
Dobrodošao s CRX-om, samo šteta što je u ovakvom stanju i bez originalnog ZC1! :-(
Onaj koji je naknadno ugrađivao ovaj trenutni motor, katastrofalno je to uradio...vidi se iz aviona
kako stoji ukrivo...
Sretno u nastavku radova jer trebaće ti i sreće i strpljenja! ;)

hvala,motor jeste ukrivo postavljen,nosaci nisu zavareni dobro,ali sve ce se to srediti nebrini;)
 
Član
Joj Sivac Sivac sta uradi od auta :lol::lol::lol:

Samo polako da se srediti da bude picikato;)
 
Član
Pozdrav! Evo da vam ukratko prestavim i plan rada na Hondi:
Prva faza: Vadjenje motora i enterijera. Znaci samo go lim da ostane 
Druga faza: Varenje i brusenje varova 
Treca faza: Premazivanje varova tecnim metalom protiv hrdje 
Cetvrta faza: Ustimavanje zazora na vratima,blatobranima,farovima itd. 
Peta faza:Smirglanje i gitanje
Sesta faza:Spricgitovanje i vodeniranje
Sedma faza:Farbanje
Osma faza:Ubacivanje motora ( ali drugog kupljenog od Erola )
Deveta faza: Presvlacenje eterijera i montiranje
Jedanesta faza:Ubacivanje muzike(za to sam smislio nesto posebno)
Naravo izmedju ostalog ide i spustanje ,felge gume itd.
Radovi pocinju 10.januara.2013 god.


Nadam se da vas nisam smorio sa ovim fazama ali mi je nekako bilo simpaticno da tako napisem :lol::lol:;)
 
Haha, bas si ti simpatican :)

neka, neka, naravno da ces napisat sta planiras i kako. Al moras da znas da je svo pisanje uzaludno bez slika, tako da ljedeci apdejt garaze mora bit sa slikama :)
 

OmO

Član
Dobro napisano po fazama, i nadam se da ces ostvariti sve napisano pa i vise od toga, nego koji motor ide u crx-a ??
 
Top