honda crx mk1

honda crx mk1

Član
Dragi clanovi, evo napokon i ja da vam se predstavim. Moje ime je Srdjan Pavlovic i ponosni sam clan AK 49 Brcko i od neki dan ponosni vlasnik HONDE CRX.

Plan je da se sa pomenutog modela poskida svaki moguci saraf i da se sve radi od same nule. Za pocetak vam postavljam fotografije trenutnog stanja pomenutog modela. Ovu temu cu apdateovati sa fotografijama kako sta novo i uradim. Temu cu zatvoriti finalnom fotografijom kada sve zavrsim. Plan je da sve bude gotovo prije prvog BRCKO SPEED SHOW-a u 2013. godini (april 2013.)
11r3ml3.jpg
343gp6r.jpg
2cr6e1h.jpg
hraq7t.jpg
110c7md.jpg
30ucvb5.jpg
34iiv61.jpg
 
Član
moj bivsi auto :)

Srecno, vidim da je sad u losem stanju, ali ako imas volje i para, super

srecno u radovima ;)
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
moj bivsi auto :)

Srecno, vidim da je sad u losem stanju, ali ako imas volje i para, super

srecno u radovima ;)

naravno da imam volje a i para, pozanimanju sam autolimar,i bavim se tim poslom profesionalno;)
 
Član
mladjo22 je napisao(la):
srecno u radovima...ako bude trebala kakva sturcna/ne strucna pomoc znaj da mozes uvek zvati :)

Naravno pomoc uvjek treba;)

Naravno bicu pocastvovan svakim vasim predlogom i strucnim misljenjem vezano za hondu. Zato predlazite pa cemo da vidimo da nesto iskombinujem;)
 
Ko sto reko Srdji, ovo je trece predstavljanje ovog auta na bht-u, prvi Sale, pa Sivac koju je blago receno unistio (bez uvrede Sivac :) ) i sad moj drug Srdjo koji ce je dovest u najbolje stanje nego je bila ;)

E jesam vas sve navuko na H znacku :D

btw, sjediste suvozacevo je kod mene, nije da ju je kupio bez sjedista :icon_biggrin:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ko sto reko Srdji, ovo je trece predstavljanje ovog auta na bht-u, prvi Sale, pa Sivac koju je blago receno unistio (bez uvrede Sivac :) ) i sad moj drug Srdjo koji ce je dovest u najbolje stanje nego je bila ;)

E jesam vas sve navuko na H znacku :D

btw, sjediste suvozacevo je kod mene, nije da ju je kupio bez sjedista :icon_biggrin:

Naravno trudicu se svim silama da je dovedem do savrsenstva;)
A da si nas ti navuko na honde to je tacno :lol:
 
Član
Joj koja razlika tad i sad kakva je. Ali bice ona ista kao sto je bila ako ne i bolja :icon_biggrin:
 
vladica85 je napisao(la):
Bice to na kraju jedan dobar crx ;)

I meni se čini ! Slike redovno ubacuj ! I mnogo sreće u projektu ! Kako ovaj Erol širi 'honda epidemiju' čudo jedno ! Al' oprošteno mu je,i mene je uhvatilo :D
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Bice to na kraju jedan dobar crx ;)

Naravno ;)

B.M - Floyd je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
Bice to na kraju jedan dobar crx ;)

I meni se čini ! Slike redovno ubacuj ! I mnogo sreće u projektu ! Kako ovaj Erol širi 'honda epidemiju' čudo jedno ! Al' oprošteno mu je,i mene je uhvatilo :D

;););)

Prvo sam htjeo da kupim bmw kockicu 2.5 benzin da je sredim,a onda je Erol poceo da govori honda,honda,honda i tako sam se odlucio da kupim od sivca njegovu i eto uze je i sad dolazi ono najsladje sredjivanje ispocetka
 
Član
kod sase je bila odlicna... kod sivca.. samo pocela propadati..
ali ja se nadam da ces je ti podici iz mrtvih. sretno ui radovima!
 
Top