honda crx mk1

honda crx mk1

OmO

Član
Aha, to je motoric ko kod mene, ide on fino. Al ako imas para za dorade, naravno da je bolje ;)
 
Član
Taj motor je u erolovoj hondi isao jako fino koliko sam mogao da vidim, samo napred ;)

P.S. Fali ti "deseta faza" :lol::D
 

OmO

Član
Samo sto je erolu stavljena usisna od 1.6, izvadjeni karburatori + je imao granu dc sport :D
 
a bice i kod njega pgmfi konverzija odradjena.

Skinut ce a6 usis i pm7 kompjuter sa vec postojeceg motora u crx-u, a ja ga sad nagovaram da otvori motor i odradi kako bog zapovijeda sve odjednom, da digne finu snagu, a i da poslije ne boli glava zbog ko zna cega, stari su to motori.

glavu komplet odradit i spustit, d16a1 NPR klipove, zamajac olaksat, isportat usis, neku ebay izduvnu, letece i lezece sam ja mijenjao i deri. Dobra osnova i sa ovim sigurno da bi isao niskih/srednjih 15s. Kasnije nekad vtec glavu nakaciti i bum, opasna brija da bude :)
 
Član
dellas je napisao(la):
Taj motor je u erolovoj hondi isao jako fino koliko sam mogao da vidim, samo napred ;)

P.S. Fali ti "deseta faza" :lol::D

;)

dellas je napisao(la):
Taj motor je u erolovoj hondi isao jako fino koliko sam mogao da vidim, samo napred ;)

P.S. Fali ti "deseta faza" :lol::D

Pazi stvarno fali deseta faza :lol::lol::lol:
 
vazno da je sad dosao u prave ruke,;) sretno u radovima

deseta faza je tajna,nece da nam kaze,bice to iznenadenje :lol::D
 
Član
Evo par fotki,malo se raditi,enterijer je sav izvadjen,a sutra motor ;)

15g8g2h.jpg


10xyis6.jpg


j7594j.jpg
 
Član
Ja sam mislio da ce ovde bas biti materijala za čitanje i divljenje, ali ovde se paučina uhvatila.. :(

Oće biti uskoro neki update ?
 
Član
bojanDC je napisao(la):
Ja sam mislio da ce ovde bas biti materijala za čitanje i divljenje, ali ovde se paučina uhvatila.. :(

Oće biti uskoro neki update ?

Naravno za par dana ,imao sam dosta posla u firmi,treba se zaraditi da bi se mogla raditi dalje honda ;););) ali obecavam do kraja sledece sedmice bice dosta materijala za objaviti da se ova paucina pocisti:cool:
 
Član
Napokon da i ovo auto ponovo posle sase dodje u prave ruke :cool: Dobro ti ovo radiš ;)

A sivac ga je baš uništio :icon_rolleyes::D nešto je radio al šta god da je radio je bilo nidje veze ko djeca kad se igraju :Dnece se sivac ljuti za komentar :D:lol:
 
Top