Honda Civic Type R FK2 2016

Honda Civic Type R FK2 2016

Ovo je moja mala jurilica ili kako je ja zovem MINI GTR haha.
Honda Civic Type R 2016 godiste
2.0Turbo vtec 310hp 400nm
0-100.5.7sek
Topseed 276km/h
1460kg
FWD
6 brzina manuelni mjenjac
Auto je kupljeno sa svim mogucim dodatcima bez izostavaka


Slike dolaze iskoro :D

large_388762-3672754.jpg


Heheh u garazu nemoze da udje normalno posto je poniska tako da moram ove zeljezne dzavola da stavim i
large_388762-3672755.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Jaoo auta jel sta radjeno na motoru,i daj slika unutrasnjosti auto je san.
Stize slika veceras. Ne nije nista radjeno na motoru Auto je original. Nisam imo ni vremena da je vozam i ispobavam toliko jer sam je dovezo prije 1.5 mjesec. Ali cisto sumljam da ce nesto posebno da se radi na motoru. Motor je strasno jak i dobar original.
Kad gas stisnes znaci leti... a kad je mokro pa lampica za proklizavanje pali se u trecoj brzini. Na ljeto mozda dobije samo novu mapu tako da bi trebalo bit oko 356hp i 480nm Mada ima i jedan drugi 340hp ali 520nm Pa cu da vidim ima do toga jos. Ne zelim da ima puno znage pa da samo proklizava jer onda mi je bezvze nekako vozat auto.' Dolazim u julu mjesecu dole u bosnu pa mozda je vidjs negdje nacesti :)
 
Unutrasnjost. crveno svijeti jer je R dugme ukljuceno inace je bjela boja. 7" ekran sa GPS i ostalim podesavanjima telefon muzika i programiranje 2 zone klima uredjaj
large_388762-3672752.jpg
 
Kolega, znaci odlucio si je i ovdje objaviti.
Samo postavljaj slike, neka vidi raja da nasi vozaju i prava auta u inostranstvu. :p
 
Član
Svaka cast na izboru, mada na ovom forumu ima slabo ljubitelja japanaca i jdm-a :D Upratio sam te negdje na fejsu, na onoj stranici honda fan club-bih, i boja je predobra, na bilo kojim testovima i automagazinima su ljudi odusevljeni autom i kazu da ide strahota :):D:) samo postavljaj slika, ne stedi :)
 
Top