Honda Civic Type R FK2 2016

Honda Civic Type R FK2 2016

Član
Kazem, tim stopama su krenuli i drugi. Jer moraju

Hoce Baje imati za TDi, ali za prave, sirove Porsche nikada. Takve vozi elita, gospoda. Jer mnogima je bitno da ima natpis Porsche. A sto je to VW, nema veze. Kao sto na svaki Golf ljudi stavljaju natpis GTi, i odmah tripuju...

Meni je Porsche jedan od najomiljenih proizvođača, ali isključivo 911 (993, 997 i 991)

I onda ogorčim se kad vidim kloca Cayenna (macan i nije toliko ruzan) i panameru. Al jebi ga, moraju nećem i zaraditi. Više se prodalo cayenna prve generacije, nego citave palete 911...

Odošmo mi daleko od teme... :) Ne volim spamati

Kakve ima veze sto je tdi, to uopste nije los motor pokazano na le mansu a i na rally dakar a i sto se tice snage ima ih i fine snage. Meni svakako prosirenje ponude nije ni malo stetno, postoje porodicni ljudi koji su fanovi porsche-a pa zasto ne cayenn ili panamera koliko ja znam oni nisu presli sa sportskih auta na porodicna nego samo prosirili ponudu porodicnim autima.
 
Član
Danas vidio hondu... predobro izgleda... jedina mana, ako se moze uopste nazvati manom, je njena velicina. Stvarno nije za ljude sa porodicom koji puno putuju, ali je za zajebancije po gradu i kurcenja, ko stvorena
 
BahhIDKlx9KEmAvSHy97TwkTTuhhZ6W-ApuW7U0
Gledo sam mozda i novu Kia Stinger sa 3.3 V6 Twinturbo motorom sa full opremom 50 000 eura. 3.3Twinturbo V6 sa 370hp 0-100 4.7 sek V max 270km/h izgleda extra brza prostorna.. Al dok ja ne sjedem u nju i ne provozam nema tu nista hehe
 
Danas vidio hondu... predobro izgleda... jedina mana, ako se moze uopste nazvati manom, je njena velicina. Stvarno nije za ljude sa porodicom koji puno putuju, ali je za zajebancije po gradu i kurcenja, ko stvorena
Hehe gdje si me to ulovio. Ma za zajebanciju je extra nije bas posarajevu jer proklizava uzas hahaha klizav asvalt previseza prednji pogon al ovako suto je mrak bar meni. Prostorno je ona mnogo veca nego sto izgleda i stane dosta u nju. Samo eto vi da zamjenim kad bi naso nesto slicno da je malo vece a manje bucno.... Al vidjet cu ima jos
 
Član
Hehe gdje si me to ulovio. Ma za zajebanciju je extra nije bas posarajevu jer proklizava uzas hahaha klizav asvalt previseza prednji pogon al ovako suto je mrak bar meni. Prostorno je ona mnogo veca nego sto izgleda i stane dosta u nju. Samo eto vi da zamjenim kad bi naso nesto slicno da je malo vece a manje bucno.... Al vidjet cu ima jos
Prolazio si kroz Ilidzu. Ima extra zvuk, ne znam zasto se ti zalis da je bucno...jesi li probao da je vozis normalno i na manjim obrtajima mozda ce biti manje bucna hahaha
 
Prolazio si kroz Ilidzu. Ima extra zvuk, ne znam zasto se ti zalis da je bucno...jesi li probao da je vozis normalno i na manjim obrtajima mozda ce biti manje bucna hahaha


Aha tamo ma iso u hrasnicu trebo nesto pa sam tamo prolazio. HAHAH jedino kad vozim do 140 moze se trpit jer tu je do 3500rpm poslije tog pocibje malo ds grmi hahaha jbg nemam sedmu vrzinu da smanjim jos obrtaje hahaha
 
Top