Honda Civic Proect

Honda Civic Proect

Član
Imam ti ja u Tuzli jednog odlicnog za ravnanje felgi, meni odradio varenje jednom, jos mi i ispolirao felgu, nisam mogao naci gdje je bila udarena....a gdje uradi ove selene boga ti, i koliko love? Moze i na PM
 
BHT Ovisnik
kako god da uzmes bit ce to dobro,honda je to,ne moze na lose:cool: nek je sa srecom,felge su joj bas falile:cool:
 
Član
trizex je napisao(la):
Imam ti ja u Tuzli jednog odlicnog za ravnanje felgi, meni odradio varenje jednom, jos mi i ispolirao felgu, nisam mogao naci gdje je bila udarena....a gdje uradi ove selene boga ti, i koliko love? Moze i na PM
dobro posalji mi broj na pm od tog lika a selene sam uradio u firmi gdje radim ljudi cuda prave skoro da nema stvari da se nemoze napraviti ova dva komada sam platio 10 km mada i to nisam morao nego eto na kafu dao :)
 
Član
evo nakon nekog vremena ponovo nesto novine imao sam problema sa vucom skoro da sam poludio i na kraju sam nasao da je problem u crijevu od pumpe goriva u rezervoaru bili je na jednom mjestu puklo i stvaralo je ekspolizije u motoru srecom i to sam rijesio zamijenjeno je sledece :
Filter Goriva
Filter Ulja
Svjecice Ngk-a Naravno nista drugo
 
Član
Boga mi dobro ti honda prede esmire... neki dan kad smo se ono vidjeli, prisao sam do brata tvog da pitam jesi li vadio srednji lonac... pozz
 
Član
Aditas je napisao(la):
Boga mi dobro ti honda prede esmire... neki dan kad smo se ono vidjeli, prisao sam do brata tvog da pitam jesi li vadio srednji lonac... pozz
ma jest to je brat dole dolazio u osiguranje nisam skinuo srenji lonac samo katalizator kao i obicno na svakoj hondi koju sam imao do sada e kada budes imao vremena zvrkni da odemo na kafu :)
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Kakvo je ganjanje veceras sa nekom tricom uz kozaru hehehe????
neznam neki mi je bio za repom al nije uspio da povuce hahaha zao mi je tih ljudi al sta ces kada sam skrecao u svoju ulicu stao je i gledao 2-3 sec i ode ahahha

nermin suljagic je napisao(la):
NICE Honda,puno srece u daljnim radovima,samo naprijed....;)

hvala druze takodje sve najbolje
 
Hahaha ja se ukljucivao na put, kad proleti ti, i neka crvena trojka, skace k'o koza na putu, ja mislio izvrnut ce se u krivini! A, honda ima j*acki zvuk, kad cu se ja moc' provozat makar k'o suvozac da vidim kako ide to cudo heheh?
 
Član
stvarno ti je lijepa hondica, sviđa mi se kombinacija boja na njoj, pa zato moj prijedlog u vezi felgi je crna - mat definitivno, mislim da di crne felge na njoj bile ono nešto što joj je trebalo...
 
Član
jenny je napisao(la):
stvarno ti je lijepa hondica, sviđa mi se kombinacija boja na njoj, pa zato moj prijedlog u vezi felgi je crna - mat definitivno, mislim da di crne felge na njoj bile ono nešto što joj je trebalo...
najvjerovatinije ce i da idu u crnu mat sa nekom zlatnom perlom jos cu da kombinujem pa sta ispane :)
 
Član
Evo nesto ne vezano za moje auto al vezano licno za mene dakle nakon dugog razmisljanja i razmatranja situacije kod nas u Bosni odlucio sam da podjem u jedan manji proekat za sada.Radi se o prosirenju dosadasnjih poslova posto radim i u firmi i kod kuce a posla ima sve vise i vise o Parama necu posto para niko nema.U Planu je sledece Servis i Lakirnica za iskljucivo Japanska Vozila Tipa:Honda Toyota Mazda Nissan naravno necu izbjegavati svoje dosadasnje musterije tipa vw audi ford itd...
toliko za sada od mene nadam se da ce da ide sve po planu .... evo nekolilko slika ova slika sa secerom je i parama je za srecu i nafaku :)[attachment=26704]

kanal izliven [attachment=26708]:smajli23:
 
Top