Honda Civic Proect

Honda Civic Proect

Član
sad je super,fabrika je zakon,umene je sedan fabrički bio nizak i sa fabričkim branikom je zapinjo jedva
u avliju ulazio stalno zapne neđe najćešće ona plastika ispod motora,
na ovu tvoju bi lego onaj karbonski lip :cool:
 
Član
A sta nedostaje ovima ?

7dfc_12.JPG


http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370249128852&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWAX%3AIT

$295
 
Fali to sto su te Nippon zapravo replika ovih VOLK gore,fali to sto su teze oko 3 kilograma od VOLK-ovih i naravno tu je i imidz u pitanju. ;)
 
Član
evo stavljenje opruge nemam vremena za net pa evo nekoliko slicica radi se jos dosta na autu sada je j*eno niska i puno bolje lezi na putu trazim neke fine felge za civica nadam se da ce da bude nesto jos bolje neka zamjena :)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Fali to sto su te Nippon zapravo replika ovih VOLK gore,fali to sto su teze oko 3 kilograma od VOLK-ovih i naravno tu je i imidz u pitanju. ;)

A zar nisu prve ovakve napravili KOSEI Racinng K1 :icon_question:

I zar nisu one najlakse ili grijesim.

De si komsija erol sto ne naletis na kaficu nekad ?
 
Joj koliko je samo ljepše auto sa ovim branikom!Ne znam ako misliš onaj vraćati...no comment stvarno.Felgi što se tiče, ove sa slika kao stvorene za nju!
 
Član
Aditas je napisao(la):
:cool: a plakala je za spustanjem...

legla je heheheh

djavolica je napisao(la):
Joj koliko je samo ljepše auto sa ovim branikom!Ne znam ako misliš onaj vraćati...no comment stvarno.Felgi što se tiče, ove sa slika kao stvorene za nju!

ma necu vracati i da hocu nemogu jer je prenisko vidjet cemo js za felge
 
menjic je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Fali to sto su te Nippon zapravo replika ovih VOLK gore,fali to sto su teze oko 3 kilograma od VOLK-ovih i naravno tu je i imidz u pitanju. ;)

A zar nisu prve ovakve napravili KOSEI Racinng K1 :icon_question:

I zar nisu one najlakse ili grijesim.

De si komsija erol sto ne naletis na kaficu nekad ?

Koliko ja znam nisu.Jedno su VOLK TE37,a jedno su te K1,al opet ne razumijem se bas u felge nesto,znam tih par poznatih modela. ;)

A sto se tise kafice,a jbg docu nekad,otkad se vec dogovaram sa Davorom da se dodje do vas pa nikad,haj kad si kupim civica docu :D

I sorry Esmire na off-u,morao sam cojeku odgovorit ;)
 
Član
evo neke novine felge sam nabavio samo jos moram da provjerim u kakvom su stanje inace marka je TORA 15-ke imaju vece udare pa moram na peglanje usput ako neko zna da ima u blizini Tuzle Brckog i okolice da radi alu felge neka mi javi i da najverovatnije da cu ih farbati u ovu boju sto je Erol Predlozio :).Danas sam sebi uradio selene amontizera od POLIURETANA jedva cekam da vidim kako ce da bude kada stavim na auto inace je dosta krut materijal
 
To,To Esma :cool:
Mocna je zlatna na felgama,ili zlatna ili crna,to su jedine dvije boje koje mogu biti na mojim felama (podrazumijeva se obje u mat varijanti) :D

Premda mislim da bi na tu tvoju boju bolje legle crne,jer ti je auto bijelo sa crnim detaljima,ali kako god ti odlucis.;)
 
Top