Honda Civic Proect

Honda Civic Proect

Član
Nisam ti nista prije htio govoriti za branik, mada nije lose izgledalo, ali sada ce vec da bude nesto.. :cool:

Sta si planirao raditi na motoru dalje...? vidim da ides na tuning...;)
 
Član
Aditas je napisao(la):
Nisam ti nista prije htio govoriti za branik, mada nije lose izgledalo, ali sada ce vec da bude nesto.. :cool:

Sta si planirao raditi na motoru dalje...? vidim da ides na tuning...;)
idem na granu 4-2-1 sa cijevima Fi 50 stavit cu klipove od 1.3 motora olaksanje zamajca vece kocnice svi seleni ce biti Poluuretanski to je za pocetak kasnije cemo da vidimo
 
Član
Pa bice to najbolja honda u carsiji...:) dok ja svoju ne pocnem slagati.. hehe..salim se..
Jesi li razmisljao o nekom chipu? Cuo sam da ima jedan dobar majstor u Beogradu za Honde... a da od VTEC-a moze dusu izvuci...
 
Član
Aditas je napisao(la):
Pa bice to najbolja honda u carsiji...:) dok ja svoju ne pocnem slagati.. hehe..salim se..
Jesi li razmisljao o nekom chipu? Cuo sam da ima jedan dobar majstor u Beogradu za Honde... a da od VTEC-a moze dusu izvuci...

bio mi je jedan kolega iz beograda i rekao mi je poslati taj chip inace se bavi tim chipovanje pa cemo da vidimo inace ja bas i nebi isao na tu varijantu
 
Član
evo uspio sam uhvatiti vremena i prednji branik sam zavrsio evo neke slicice kako je ispalo nemogu da stignem na sve imam puno posla pa kada uhvatim vremena onda i svoje radim uskoro i opruge montiram pa onda i zadnji branik na lakiranje :)
 
Ma kako to,ostavi ba ovaj,onaj je bas cuning.Ovo civicu ne treba puno da izgleda j*en,spustanje,neke fine Rays felge


By erol_brcak

I par lipova karbonskih kad bi nabavio to bi bilo to,naravno interijer ocerupan i voila :icon_biggrin:
 
Puno brate,puno previse.

Ovo su Volk TE37.

I evo ih polovne,a 15' pa 900 dolara

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JDM-VOLK-RACING-TE37-WHEELS-15-HONDA-INTEGRA-ACCORD-CB_W0QQitemZ230374495279QQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item35a363d42f&_trksid=p4506.c0.m245

A nove 19' su $3,999 :icon_twisted:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/19%22-VOLK-RACING-TE37-BLACK-RIMS-WHEELS-NISSAN-350Z-G35-_W0QQitemZ230362199784QQcmdZViewItemQQimsxZ20090730?IMSfp=TL0907301510003r33729

Puno,puno! :cool:
 
Top