Honda Civic EP2 LOCK!!!

Honda Civic EP2 LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic EP2 ... sigla 4-2-1 grana ili ti koji konjić

Aditas je napisao(la):
da, ovo je doduse grana sa D16Z6ce....

mirzaa3 je napisao(la):
Cestitkee :p ..Svaka cast druze...Fino ti to radis..;)

Hvala druze ... koliko mogu se protegnut, toliko mogu i jest:) zalogaj po zalogaj...



Ma ja..I ja pomalo skupljam i kupujem ..Pa ce biti apdejta..Tebi jos jednom svaka cast..Javi se na kafu kad budes u blizini..Poz
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ... sigla 4-2-1 grana ili ti koji konjić

mirzaa3 je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
da, ovo je doduse grana sa D16Z6ce....

mirzaa3 je napisao(la):
Cestitkee :p ..Svaka cast druze...Fino ti to radis..;)

Hvala druze ... koliko mogu se protegnut, toliko mogu i jest:) zalogaj po zalogaj...



Ma ja..I ja pomalo skupljam i kupujem ..Pa ce biti apdejta..Tebi jos jednom svaka cast..Javi se na kafu kad budes u blizini..Poz



Hocu, hvala drug..

tvrdoglavi je napisao(la):

Sutra u 2 cu znati na cemu sam..danas bio, felge cekaju nekog, ali ako ne dodje do sutra, moje su... :))
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ... stigla 4-2-1 grana ili ti koji konjić

Zanima me vase misljenje..?

image.php
[/url][/img]
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ...

Danas rijesio i amortizer koji se rasuo .. pa su momci iz Lukavice to ekstra odradili..

Grana je prefarbana i termicki zasticena.. sad jos samo da se napravi decat cijev i sredi bypass za 2. lambda sondu.. i onda cemo napraviti mali snimak svega...

Esmir_crx je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Zanima me vase misljenje..?

image.php
[/url][/img]

meni se svidja ali moze to i bolje :)mislim imas i boljeg izbora

Moj esmire... onaj me za felge pokusao nasamariti... Reko nisam ja krava muzara brate mili da iz mene cijedis pare... Tako da ni ne pomisljam ponovo kod njega otici... pa kad bi mi sad davao dzaba felge..:icon_mad:

A ove felge su u opticaju, 1 za 1, samo mi valja preko granice po njih..
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ...

hehe j*i ga tako ti je sada kod svih svi hoce da zeznu na bilo koji nacin tesko je sada sa ljudima znas i sam :(
 
RE: Honda Civic EP2 ...

Sta je bilo za felge? Kod mene je prosle sedmice bilo, da sam morao lika ganjat jer mi je uvalio felge koje mozes odnijet samo u zeljezo, zaj*ancija ziva, plus sam dobrih para sj*o hodajuci i placajuci vulkanizere!
 
Legend
RE: Honda Civic EP2 ...

ja sam ti rekao sta ces za felge, i kako ce joj lezati :icon_smile:

eo samo jedan podsticajni :D

ep2.jpg


falc :icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ...

inf. iz prve ruke , kupuje kotao, radijatore , masinu za sudje itd... izgleda opet honda pati :lol:
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ...

Micky je napisao(la):
inf. iz prve ruke , kupuje kotao, radijatore , masinu za sudje itd... izgleda opet honda pati :lol:

Haha.. ekstra.. eto vidis, kućim se.. a Honda ceka..:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top