Honda Civic EP2 LOCK!!!

Honda Civic EP2 LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda Civic EP2 ... grana 4-2-1 na putu..:))

Fini planovi,haj morat cete nam ti i Esmir banut nekad nedjeljom na druzenje kako,obavezno,mozda i ove sad nedjelje da dogovorimo sta,posto su se Ivica,Cruel i jos neki momci najavili.

Al ako ste zainteresovani haj to cemo preko pm ili fejsa,da ne off-oma po temi,javi se,nemam vise tvog broja,negjde zagubio :D
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ... grana 4-2-1 na putu..:))

Ne vjerujem da cu moci ovaj vikend, idem u Sarajevo, ali mozda iduci da vam navratimo..;)
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ... grana 4-2-1 na putu..:))

Evo kako to sad izgleda unutra.. mislim da bi na ovo pravo dobro legle crvene skoljkice...
ali koliko para toliko muzike...

image.php
[/url][/img]
 
RE: Honda Civic EP2 ... grana 4-2-1 na putu..:))

Fino,fino ovo,samo sjedista ako ne crvene skoljke onda definiticno presvlacenje ovih u crnu boju.

Al vidi zaj*anog rejsera ima aparat za gasenje u autu :D
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ... grana 4-2-1 na putu..:))

erol_brcak je napisao(la):
Fino,fino ovo,samo sjedista ako ne crvene skoljke onda definiticno presvlacenje ovih u crnu boju.

Al vidi zaj*anog rejsera ima aparat za gasenje u autu :D

Hehe.. to ti dodje fabricki unutra, a ima i svoje postolje... origigi hondina boca..:icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ... grana 4-2-1 na putu..:))

Honda misli na sve moj civic iz 95 takodje ima ovu bocu za gasenje samo sto je nazad sad ce drugi reci to je sigurno zato sto su primijetili da se honde Hoce zapaliti :lol::lol::lol:.Da hoce se zapalti ali na crvenim obrtajima ahhaha

Sretno druze u radovima vidimo se
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ... grana 4-2-1 na putu..:))

E hvala Esmire.. haj da pijemo kafu sutra mozda ako stignes poslije posla?... valjda mi i grana dodje do tad, pa da vidimo u kakvom je stanju.....
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ... grana 4-2-1 na putu..:))

KOd njih cu presvlaciti ako ne budu isle skoljke naprijed, a i ako budu, ide zadnja klupa u istu boju i štof..
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ... grana 4-2-1 na putu..:))

Aditas je napisao(la):
E hvala Esmire.. haj da pijemo kafu sutra mozda ako stignes poslije posla?... valjda mi i grana dodje do tad, pa da vidimo u kakvom je stanju.....
ne radim na godisnjem sam nadgledam majstore kod kuce jesi vidio sto sam nasao H22
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ... grana 4-2-1 na putu..:))

Esmir_crx je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
E hvala Esmire.. haj da pijemo kafu sutra mozda ako stignes poslije posla?... valjda mi i grana dodje do tad, pa da vidimo u kakvom je stanju.....
ne radim na godisnjem sam nadgledam majstore kod kuce jesi vidio sto sam nasao H22

E pa onda ces sigurno moci piti kafu.. :) A vidio sam brate.. uff sto bi to mocno bilo kada bi ga ubacio sebi u jaje... Letilo bi moj Esmire..letilo...

BTW... onaj ce mi danas poslati granu, pa je trebam preuzeti na ormanici najvjerovatnije...
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ... sigla 4-2-1 grana ili ti koji konjić

E napokon nakon dugog cekanja i trazenja.. stigla neostecena grana 4-2-1... danas je preuzeo ( hvala drugaru Hitt-u iz HR).. sada napokon mozemo malo lakse "disati"... :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

image.php
[/url][/img]
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ... sigla 4-2-1 grana ili ti koji konjić

Cestitkee :p ..Svaka cast druze...Fino ti to radis..;)
 
Član
RE: Honda Civic EP2 ... sigla 4-2-1 grana ili ti koji konjić

da, ovo je doduse grana sa D16Z6ce....

mirzaa3 je napisao(la):
Cestitkee :p ..Svaka cast druze...Fino ti to radis..;)

Hvala druze ... koliko mogu se protegnut, toliko mogu i jest:) zalogaj po zalogaj...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top