Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Pa i meni je zanimljiva i ponekad prokomentarisem ponesto ali nema foruma bez malo OFF-a i spama, znaci slazemo se, treba malo smanjiti ali ne i ukinuti :)

Nego brisi sad makar ove nase ili ako neces svoje skini moje da ne doprinosimo ovome jos vise :D
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

haha, ma brisi uceram ti, samo brisi, znam ja da ti volis brisat :D

jbg, ne znam sta bi reko na tu temu, i meni nekad zasmeta spam, al sto Menja rece bilo bi vala i sranje da samo ja pisem "evo danas poliro, evo danas stavio granu, evo danas opro auto :D" i da niko ni "a" ne kaze, osjeco bi se ko da sam sa sobom pricam, tako da , malo manje spama definitivno, al ipak nek se pise :cool:
 

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

aj kad si zeljan pisanja
dobra ocam' samo ga spusti i zatamni
maca braca :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

fala braca, imam 3 kilovata muzike u gepeku, super dark folije, a i opruge sam za jos jedan krug skratio, u fulu sam :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Sto prije da je istjeras iz one garaze, vidio sam ja danas da ona cezne za cestom.....:cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Vidi ove ispolirat za cooliranje :D Slabo ko da ih ima a cijena sitnica 100 KM :cool:



http://www.pik.ba/artikal/1721273/alufelge-14-/
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

op op, ovo bi se trebalo pazarit, sranje samo sto sam sad sa parama nikakav, odnosno imam vaznijih stvari, trebam H izvest na cestu i to mi je prioritet trenutno. Ako se ne proda uzimam sto posto, sminka :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Al jedino je totalno pespotrebno na njima ovo 6j14 na rubu,zna se gdje su mjesta za takve oznake al svakako je felga skroz interesantna :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

samo ih polirati da sljaste ko pasje mudo, i polakirati ostatak u crnu...odlicna felga za civica ;)
 
Legend
RE: Honda Civic ED7 & EC9

ooo novi radovi , posebno me interesuju felge ..... ima da budu SICK , KRANK , bolesno i tako to :cool::cool::cool: vec vidim na ovo jos distance + camber

koja boja ide pod haubu sad ?
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Sta doletio, jedva se dovukao :lol: nadam se da si zadovoljan sa felgama, ja cu sa ovim biti zadovoljan tek kad im nabacim cepove i kad se budu sjajile ko pa*ije mudo :D
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

ma ista, ova ljubicasta, dobra je boja, a nisam je stigo furat ni 20 dana prije nego je Honda u garazi zavrsila, tako da, neka je opet, nisam je iscefio ni malo, jedino ako ima ko bolju ideju :)

cambere, bar zadnje sam konto skinut oem Hondin dio trapa koji nije podesiv i odnijet kod tokara da mi napravit navoj pa da zadnje tockove malo otjeram u minus, naprijed normala, nisam toliko ekstrim jos uvijek :) premda ce ono svakako malo otic kad se zakuca :cool:

@Selma: Ma ti si sreco samo taki, doso cojek sa dvajs marki u dzepu (il kolko vec) i vratio se sa Centrama i 140 km u kesu :D a ja mu pri tom doplatio samo 20 haha :D pravi sreco
 
Top