Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

kako je vec kolega rekao.. meni je dodijala neudobna voznja, jer sedmicno prelazim bar 400-500km a nekad i 1000km u 24h tako da vracam stare opruge (fabricke al podrezane) a erolu idu coil-overi..
btw ako hoces pogledaj sliku moje honde, a nazad ima bar jos 2cm navoja :icon_smile:
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Ma vidio sam brate, dobro je ono, sasvim dovoljno, ako budem ganjo extreme pa htio jos nize, i to sam malo prostudirao, ima nacin i za toga, al o tom po tom, vidimo se mi onda u nedjelju abd ;)

OmO: ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

joj sinoc mi iz doboja izleti neki civic, isto karting brate,, mrak je bio pa nisam dobro vidio sve detalje, ali ono lezanje sam vidio samo u filmovima, prosto sam ostao bez teksta:icon_eek::icon_eek:
sila je svegami, samo skrenu s puta glavnog puta tamo negdje prema Tz ode
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

hehehe ako je ta to je Zeljo iz doboja, crne felge, crn krov, biserno bijela. Ali vise je on lud nego sto ona ide :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

odlicno su ispale, meni se svidja. Jesam ja dobro skontao, da farbas ovog 1.4 u ovu boju? imas li neke 15" alu meni za zime da iznajmis? vracam u istom stanju :D
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Zeljo, Zeljo sigurno. Sivi Civic sa crnim krovom i crnim felgama sa Astre (bar je takav bio kad sam ga ja zadnji put vidio)

@Cuki: Imat cu jedne, zamijenit cu Centre za jedne 15ke, al ih kontam radit, al aj skontat cemo vec nesto :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Kombinacija honde i alfe ne moze ne valjat :cool:;)
Dobro izgleda ova boja :icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

erol_brcak je napisao(la):
Zeljo, Zeljo sigurno. Sivi Civic sa crnim krovom i crnim felgama sa Astre (bar je takav bio kad sam ga ja zadnji put vidio)

@Cuki: Imat cu jedne, zamijenit cu Centre za jedne 15ke, al ih kontam radit, al aj skontat cemo vec nesto :D

Mozda ce i meni trebat neke, al ne za zime nego fine neke za ljeta, sad imam originalne honda 15" pa se jos nisam odlucio dal da ih ostavim ili da trazim nesto pa vi kad budete imali kakve za prodat il mjenjat slobodno javite :)

Sad imam ove:
ALY63742U.jpg


I izvinjavam se na OFF
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Hoces 17ke ove, 4x100, ne znam koji je raspon na Preludi?

A vidjet cu ja jos koje cu zadrzat, ove 15ke sto sad imam il ove od Selmira sto preuzimam sljedece sedmice.

Zender Sport

Wheels%20-%20Merc%20-%20Zender%20Sport%2016x7%20(Zender-Sport).jpg


uglavnom dogovorimo se jos. 17ke su na prodaju, pa ako si zainteresovan Menja javi se :cool:
 
Top