Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Jest ali posto ti je ono krajnji cilj, to znaci da ces jednom na rate pa drugi put odjednom to znaci saberi se malo ja to tebi radi tebe govorim :)

Onda bolje nekog krsa ubaci vozaj tako dok ne skupis i onda uradi jednom kako treba i miran si do penzije :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

erol_brcak je napisao(la):
Joj ovo je staro sto godina, sranje, neki dan mi je Puki isto postavljo na fejsu, recu sto i njemu, najveca glupost, od toliko prekrasnih H motora, on naso ovo go*no stavit, ajde da je bar 1.8T, al vr6 (250 kg motor i mjenjac) u crx-a za kojeg je i H22 prevelik i pretezak, cista glupost. Vjervoatno imo jednog u dvoristu, pa pa aj da se ne baci :icon_biggrin:

nisam ti to okacio zato sto je dobro, vec da te zezam dzapaneru jedan :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

erol_brcak je napisao(la):
A opet se pogresno shvatismo, mislio sam da si mislio na onaj slucaj znas vec, pa da zbog toga moram imat jos jednu za rezerve, enivej, ja, ja, krsh, 1.6 atmo 14.9, koliko ti ono vozis sa 2.0 :p

Da, ali ja vozim auto :D :lol:
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Brate lud si skroz, kad si ga vec otvorio provjeri ove zice sto se vide na slici da slucajno nije koja pocela goriti i tvrda kao kad izgori zica na instalaciji i ocisti kontakte usput.

Znaci treba da su fine mekane i savitljive, a ne tvrde ko da su iz jednog komada.

I moras nesto uradit i sa ovim podloskama na sarafima i cepom za ulje, makar ofarbaj ili ...
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Jesi navalio na glancanje :cool: nego de mi reci, jesi skontao kako ces zastiti ove polirane dijelove da ne matiraju pod haubom?
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

ma prelijepo druze,ima da se sija kao oni mexikanski tuneri sto hondi naglancaju motore pa ih vozaju bez haube...ti ces na kraju morati praviti kakvu od plexiglasa jer je steta da se ovakav sljast sakrije pod haubu...



PS: Sorry sto sam te zamarao za stickere,bas me je interesovalo jbg. ne safatam ja svaku koju ti napises ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

trizex je napisao(la):
Jesi navalio na glancanje :cool: nego de mi reci, jesi skontao kako ces zastiti ove polirane dijelove da ne matiraju pod haubom?

Da li bi pomogao vosak mozda ?

Da li bi se lak drzao za ovako ispolirano ?
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Bilo je price o tome milion puta, jednostavno NEMA, nego za mjesec-dva opet obletit kredom i o to je to, jbg. Moozda neki voskovi, zastite fazoni, al pff, ne stavljo ja slojeve nicega na poliranu povrsinu. Sretna okolnosti je sto ovo nije VW :D pa je deklo (kao i citav motor) od aluminijuma, a ne od celika, eh onda bio bio belaj, malo kise, vlage ode poliranje u k

@Suljaga: To bez haube, odnosno pleksi hauba za bijelu Hondu jednom dana, ovo radim vise eto iz dosade i kad je budem prodavo bice onih koji ce se nalozit na "šljostanje" :) a i ja je kontam vozikat jedno vrijeme, pa kad je vec 1.4, nek je bar lijep :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

E ako je alu onda je bolje, drzi se on ok, i kod mene je sve alu i probao sam na par mjesta kako izgleda, dobro se drzi ;)
 

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

nesto sad bas gledam
108 stranica teme
1072 posta
74326 puta pogledana tema

puno ima chata u temi, car teme se izgubila, neko ko hoce da vidi zasto je tema toliko aktivna i posjecena mora se slomiti da nadze neku sliku i neki tekst sta i kako se radi

pokusajte sa malo manje ot po garazama
 
Top