Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

E uvijek si imao lude ideje, daj da vidimo kako to izgleda kad se posloži u autu
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Postavit cu naravno, al auto je sad skroz ratureno, trebam ga pocet varit uskoro, konacno, pa kad se to zavrsi onda cu interijer sklopit, za jedno mjesec dana, Hvala ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Zaljubio sam se u tvoje Honde, a ovaj fazon sa carbon folijom i i stik. je predobar
Sretno u daljim radovima ;) ;)
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

@OmO: Hehe :p al budem i trubice za njih uradio kad mi co2 bude u blizini ;)

Nedim, fala druze ;)
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Joj Erole , Erole ... sta pocini naama VW-ovcima :$

Sve vise i vise mi se pocinju svidjati Honde , tacno okreces raju da se zaljube u ta auta i jap style ;)

Ovo sta stikerima i karbonom :

Jednostavno PREJAKO!!! :cool:
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Aaa ne, onda niste pravi Hondasi, onda samo vozate Hondu, al ako nemas dvije nisi "Hondas" :lol: :D
 
RE: Honda Civic ED7 & EC9

Pa ja, japansko auto, dijelova nema nigdje na svijetu, to vec i ptice na grani znaju :D

Joj Suljaga moj, pa ako nisam jedno 167 puta na forumu napisao istoriju ovih stikera :)

Ja ih radio u photoshopu nekih 5-6-7 sati, stikerovo si lip, Dejo haker trazio file da on curi uradi pragove, ja mu dam uz dogovor da mi sredi stampanje velike folije za haubu. Na kraju se dogodilo to sa motorom sto se dogodilo pa mi stikeri ni u guzici nisu bili, a ovo sto sam na konzolu zalijepio je njegov komac folije koji mu je ostao kad je curi polijepio pragove. Dakle jos mi je duzan za haubu uradit :D
 
Top