Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Jebi je Esma, ni ne ocekujem da bude kao kad dam pare prof. limaru da odradi, al vec sam reko jednom da je meni ovo auto kao skola, u svakom pogledu, kako sam je kupio naucio sam sto k. Tako da, nek i ne ispadne sad wow, bar cu naucit sta, a vec sam je ljetos radio, pa nije tolko ni lose ispala. Jos cu se dodatno pripremit, prikupit potrebne informacije i savjete i na poso.

Da mi pare nisu problem garant bi dao limaru da uradi, al posto nisam neki lovator, zasto ne probat sam, pogotovo kad nije neki puno zahtjevan poso , npr da je udarena, tu se vec nemam sta mijesat.

Pricali smo da mi je ti i buraz radite i rado bi ja to, al zaista nemam tih 7,8 stoja koliko si reko da bi kostalo, konto sam da cu imat, al ovo sa Seatom sto nam se desilo jako nas je srozalo financijski, tako da kad pogledas, ovo sto hocu sam mi je pod moranjem, jer ne mogu si priustit da jos jednu zimu docekam u ovakvom stanju, istrunut ce mi auto skorz.

I konacno, nikad nisam bio neki strasni stajler, da auto mora bit picikato, mislim zelio bi, al ima stvari koje vise od toga zelim (slikovi npr) :)

znam erol al vec sam ti reko nemoj neke stvari olako svatat nije to bas tako kako i sam kazes al polako nemas sta da zuris samo moras sto prije da uradis boju preko spric gita jer i sam sam ti reko cim si prvi put doso da nesmijes zimu docekat onako al razumijem te dobro i ovo stignes kako posla nemas sretno
 
Član
RE: Honda Civic ED7

jeste i vi hondasi naopaki, svi skidaju blatarice samo ih vi stavljate :D

samo nek se radi :cool:
 
RE: Honda Civic ED7

Hvala ;)

A blatnice su do jaja, i sam sam imao isto misljenje ko i svi na svijetu u vezi njih prije nego sam Hondu kupio, nzm sta me privuklo, al mi je prejak detalj kad vidim sve 4, obicno svi imaju ili samo naprijed ili samo nazad.
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Na donji dio "blatnjača" stavi nešto metalno, da varničiš po putu.:D

Ajde, samo prčkaj, biće to sve fino, nastavljam pratiti.;)
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

steta za lim , glupa razlika stvarno
svaka cast za odrzavanje i ljubav prema hondici , pravi auto sa dosta potencijala ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

dobra nalja ba, nego imas li i za celo, neku znojnicu ili ovako
kamikaze.jpg


da budes full :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Limpi je napisao(la):
jeste i vi hondasi naopaki, svi skidaju blatarice samo ih vi stavljate :D

samo nek se radi :cool:

ja ih isto imam:D

erol_brcak je napisao(la):
Auto ko model ima potencijala, ovaj moj je diskutabilno, kao baza nije bio dobar, krsh teski, al eto vidjet cemo na ljeto ga planiram citavog rasklopit i neke vece zahvate radit, uglavnom, ja ga ne kontam prodavat jos dugi niz godina, tako da mora da valja, nema mu druge :)

evo ta famozna nalja na gepeku :D (privremeno)



Uploaded with ImageShack.us

odlicna naljepnica;)
 
RE: Honda Civic ED7

Limpi je napisao(la):
dobra nalja ba, nego imas li i za celo, neku znojnicu ili ovako
kamikaze.jpg


da budes full :D

haha, koja slucajnost, bas ovu planiram radit za neki od predostojecih rejsova, Osijek prvi, uradit jednu velicine fara i klepit je preko lijevog il desnog, nebitno :)

Imam jos nekih, al tek kasnije, kad se malo poboljsa vrijeme, iako su i ove dobrog kvaliteta, radije cu sacekat da prodju ove kise, blato. Inace obozavam nalje, nekima je to mozda gej i djecje, al takvi garant vole zatvorene steke, hromirane i polirane felge i kozu u interijeru :) soo not me



Ova "warning" je najjaca, a ne vidi se sta pise, pa cu je stoga izdvojit, jer mnoog pase mom autu.




Uploaded with ImageShack.us

Ovo sa Domom i tdi-evima, nek se ne uvrijede wagenovci :D to je samo sticker :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

fino ti erol napredujes,tebe ni zima puno ne sprecava, samo naprijed, i da dok nisam zaboravio,nemoj brate prodavat organe,bit ce para:icon_biggrin:
 
RE: Honda Civic ED7

Ono bas ne kontam ovo sa Marijem i Luigijem, kontam zbog boja, opet nidje veze, Mario crvena kapa, Luigi zelena :/ : )
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Ono bas ne kontam ovo sa Marijem i Luigijem, kontam zbog boja, opet nidje veze, Mario crvena kapa, Luigi zelena :/ : )

mario i luigi su vodoinstalateri :D
 
Top