Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

RE: Honda Civic ED7

kako ide ona, nisam toliko bogat, da bih kupovao jeftine stvari :)

Jbg, ne isplati mi se uzimat nesto sto cu nakon prvog rejsa sovat i tebe i hondu i sebe budalu sto ih uze u tako losem stanju :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Za prednje ne znam koliko su dobre su bile 70 KM u varijanti koju sam ja imao, a u skupljoj sve zavisi od proizvodjaca bilo je i po 300 - 500 KM komplet lafet sa selenima i kuglom i ....

A za Zadnje nisam nasao a ni kupio :) ispod 150, ali koliko sam vidio se jako lako napravi.

Prednje je malo problem napraviti ali i to se moze.

Ako me ne bude mrzilo posle nacrtacu ili naci sliku da vidis pa onda trazi tokara i rjesavaj to :)
 
RE: Honda Civic ED7

Prednje 70 km samo? To ona vilica u obliku slova "U" sa pomicnom kuglom ili?

Daj mi link gdje si to nasao ili trgovinu gdje si kupio. Zadnje sam ja nasao za 125 km od D2 u Zagrebu, nije mi problem, ima mi ko uzet, samo su mi problem te prednje kojih nema u toj radnji,a zadnje su problme jer su 125 km :D

Sto se tice nacrta, posalji naravno, pa bumo vidjeli.

I hvala Menja, po stoti put :)
 
Administrator
RE: Honda Civic ED7

što ti je uteko auspuF na drugu stranu:D ih brate koliko puta je sad honda ljepsa...
nego cujemo trazi te policija po Brčkom zato što prolaziš kroz crveno:lol:

samo naprijed i sretno u nastavku, a naravno i u predstojecoj sezoni;)
 
RE: Honda Civic ED7

Jbg, dok tebi postalo gotivno, ja vec isfuro : )

A svejedno, moram ba limariju zavrsit, ne moze ovako vise. Poceo je izbijat hrdju na svakom koraku, jbg, sprickit samo, nema ni laka preko, so nagrizla, na svakom koraku na obrvava i pragova hrdja izbila. Uglavnom plan mi je od druga kupit obrve, pragove i krov od stvarno zdravog civica stranca, da mi povari on to, a dalje cu sam kitat i prepremit za farbanje, a ofarbat kod drugog jarane koji ima spricu i kompresor. Imam zelju, imam volju, vjerujem da imam i znanja dovoljno da to odradim, jer nisu to neki veliki limarski zahtjevi gdje je potrebno neko sad iskustvo.

Sto se tice prolaska kroz crveno, ne spominji mi, ***** ti Tuzlu vasu :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Jbg, dok tebi postalo gotivno, ja vec isfuro : )

A svejedno, moram ba limariju zavrsit, ne moze ovako vise. Poceo je izbijat hrdju na svakom koraku, jbg, sprickit samo, nema ni laka preko, so nagrizla, na svakom koraku na obrvava i pragova hrdja izbila. Uglavnom plan mi je od druga kupit obrve, pragove i krov od stvarno zdravog civica stranca, da mi povari on to, a dalje cu sam kitat i prepremit za farbanje, a ofarbat kod drugog jarane koji ima spricu i kompresor. Imam zelju, imam volju, vjerujem da imam i znanja dovoljno da to odradim, jer nisu to neki veliki limarski zahtjevi gdje je potrebno neko sad iskustvo.

Sto se tice prolaska kroz crveno, ne spominji mi, je*em ti Tuzlu vasu :)

a dalje cu sam kitat i prepremit za farbanje, Imam zelju, imam volju, vjerujem da imam i znanja dovoljno da to odradim, jer nisu to neki veliki limarski zahtjevi gdje je potrebno neko sad iskustvo.


Tu se grdno varas
 
RE: Honda Civic ED7

Esmir_crx je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Jbg, dok tebi postalo gotivno, ja vec isfuro : )

A svejedno, moram ba limariju zavrsit, ne moze ovako vise. Poceo je izbijat hrdju na svakom koraku, jbg, sprickit samo, nema ni laka preko, so nagrizla, na svakom koraku na obrvava i pragova hrdja izbila. Uglavnom plan mi je od druga kupit obrve, pragove i krov od stvarno zdravog civica stranca, da mi povari on to, a dalje cu sam kitat i prepremit za farbanje, a ofarbat kod drugog jarane koji ima spricu i kompresor. Imam zelju, imam volju, vjerujem da imam i znanja dovoljno da to odradim, jer nisu to neki veliki limarski zahtjevi gdje je potrebno neko sad iskustvo.

Sto se tice prolaska kroz crveno, ne spominji mi, je*em ti Tuzlu vasu :)

a dalje cu sam kitat i prepremit za farbanje, Imam zelju, imam volju, vjerujem da imam i znanja dovoljno da to odradim, jer nisu to neki veliki limarski zahtjevi gdje je potrebno neko sad iskustvo.


Tu se grdno varas

reci mu esma :D vec vidim haj dosta gitanja hajmo farbat :D
 
RE: Honda Civic ED7

Jebi je Esma, ni ne ocekujem da bude kao kad dam pare prof. limaru da odradi, al vec sam reko jednom da je meni ovo auto kao skola, u svakom pogledu, kako sam je kupio naucio sam sto k. Tako da, nek i ne ispadne sad wow, bar cu naucit sta, a vec sam je ljetos radio, pa nije tolko ni lose ispala. Jos cu se dodatno pripremit, prikupit potrebne informacije i savjete i na poso.

Da mi pare nisu problem garant bi dao limaru da uradi, al posto nisam neki lovator, zasto ne probat sam, pogotovo kad nije neki puno zahtjevan poso , npr da je udarena, tu se vec nemam sta mijesat.

Pricali smo da mi je ti i buraz radite i rado bi ja to, al zaista nemam tih 7,8 stoja koliko si reko da bi kostalo, konto sam da cu imat, al ovo sa Seatom sto nam se desilo jako nas je srozalo financijski, tako da kad pogledas, ovo sto hocu sam mi je pod moranjem, jer ne mogu si priustit da jos jednu zimu docekam u ovakvom stanju, istrunut ce mi auto skorz.

I konacno, nikad nisam bio neki strasni stajler, da auto mora bit picikato, mislim zelio bi, al ima stvari koje vise od toga zelim (slikovi npr) :)
 
Top