Honda Civic ed7 1.6 16v D16A6

Honda Civic ed7 1.6 16v D16A6

Član
Dakle Japanac ovaj put :D :D U mene nekoliko tjedana i zadovoljan sam..1.6 16v 96kw...Ide odlicno nema previse ulaganja...Plan je preziviti zimu za dalje cemo da vidimo..






Pod hitno mijenjanje izduva jer neko je nabio neki lonac koji ne lici ni na sta ali jbga sluzi svrsi sad za sad...Feel free to comment :D
 
Član
Dakle Japanac ovaj put :D :D U mene nekoliko tjedana i zadovoljan sam..1.6 16v 96kw...Ide odlicno nema previse ulaganja...Plan je preziviti zimu za dalje cemo da vidimo..






Pod hitno mijenjanje izduva jer neko je nabio neki lonac koji ne lici ni na sta ali jbga sluzi svrsi sad za sad...Feel free to comment :D
Zaboravio navesti da posjeduje elektricne podizace stakala...elektricne retrovize..podesavanje volana po visini i diskovi na sva cetiri tocka :p
 
Član
Dobra :) Lonac ces morati mjenjati,ovaj je katastrofa :D Sta je bilo sa onim crijevima il vec kojim problemom sto si spominjao prije neki dan ?
 
Član
Pa i nije to strasno ako se malo iskrivila, na strug i poravnati i promijniti dihtung i miran,onda znas na cemu se :)
 
Član
Svaka cast izvana izgleda u dobrom stanju. Samo rijesi to sa hladjenjem i imas vrhunsko auto :D. A sto se tice revmatching-a to i moj suzuki radi kad je leden tako da mislim da je to normalno. U svakom slucaju da ti je sa srecom i da rijesis taj problem sto lakse i bezbolnije za dzep :D
 
Član
Za par dana ide na servis pa cemo da vidimo..Mozda negdje i pusta tko ce mu znati..Ma i ne brine me previse..nek ima tekucine i ja miran sad za sad...:D
Gledao sam tvog Suzukia maloprije na forumu...Ja sam trazio isto auto ali nazalost nisam uspio...moracu se zadovoljiti Hondom :D
 
Član
Slucajno na Honda Fan clubu na facebooku naletim na starog vlasnika ovoga auta...Poslao mi par fotki kako je ova Honda izgledala u njegovom vlasnistvu koji ju je radio od dna...Dusa me zabolila kad je pogledam u kojem je stanju sada...Ovako je izgledala prije nego sto ju je prodao i nakon pretrpljenog teskog sudara kod novog vlasnika...popravljena prodana dalje pa dosla u moje vlasnistvo..Ovako je prije izgledala..Motivacija lupa ko nikad do sada :D







Od svega ovoga na autu je ostalo...Short shifter..ojacanja i balans stange naprijed i nazad..Nekad davno imala i roll cage :S
 
Član
Vozio je moj rodjak haris, uvijek je bila na relaciji gorazde sarajevo, nez gdje je bila prodana a on je uzeo onu od tepsije sto je u karbonu bila sva, sad je sprema za farbanje..
 
Član
Koliko znam bila na Palama..ja je kupio iz Kiseljaka...Kako god ima dugu povijest sad nije ni upola kao sto je bila ali osnova je ostala :D Trudicu se da je bar u pola vratim :D
 
Top