Honda Civic ed7 1.6 16v D16A6

Honda Civic ed7 1.6 16v D16A6

Član
Nazalost u njoj je d16a6 110hp...Da to je moja..iznutra je sve na svome mijestu,cak ni sijedista nisu poderana,unutrasnjost je super ocuvana.. :D
 
Član
Nisam razocaran previse..motor je u dobrom stanju fino radi vuce sad za sad bez problema...Vidjeti cemo dokle ce :D
 
Član
Hmm recemo da se malo radilo....Kako sam imao problema sa zadrzavanjem gasa visoko i "poskakivanjem" obrtaja prilikom saltanja brzina...Natram se da napokon ocistim klapnu gasa...Ocistio dobro je usjajio i problem nestao...dosta bolje i ugladjenije radi i ubrzava...Ocistio sam dizne koristeci ovu ludu metodu sto sam nasao na netu...dakako ja sam koristio 9V bateriju i imao sam vec spreman konektor ali uspjelo je...Dobitak je znatan...Bolje ubrzava...dosta dosta agresivniji na startu i bolje prima gas...
Evo metode:
Kupio i zamijenio svijecice...NGK naravno...Auto prodisalo...
Ostala jos zamijena ulja i filtera...servis i reparacija kocioni celjusti i sa sigurnoscu mogu reci da imam ispravno auto...Dosta sporo idu radovi jer sam trenutno nezaposlen...Nalazim dobru stvar u tome jer imam dosta vremena da samostalno radim na autu...Uskoro ide priprema i farbanje branika i naravno slike koje sam ostao duzan...Stay tuned.. :D
 
Poslednja izmena:
Član
IGrQ2xM.jpg


JenIT1w.png
 
Top