Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
brate ovaj lip je na autu od kad samm ga i kupio samo ga mozda nisi primjecivao sto mi je veoma cudno za tebe!?...
U planu je onaj spoon-ov dublji malo i siri nekako mi je bas dobar i bas dobro stoji na autu ;)
 
Član
Nabavio sam nastavak za rucicu mjenjaca,tj.ekstenzija vidjecemo kako ce da funkcionise i napravljen novi zavrsetak za auspuh fi85 ;)
DSC_0025.jpg DSC_0036.jpg
 
Član
mjenjac spremljen za lakiranje provucena instalacija ispod instrument table sad sledi produzivanje svih dzekova koji su mi potrebni..akumulator ce da bude u gepeku pa pravim duzi + i danas bi trebao motorni biti ofarban i feluge al vidjecu neko je vrijeme lose pa mozda prolongiram za sutra ili prekosutra da se to moze fino osusiti..

DSC_0084.jpg DSC_0089.jpg DSC_0090.jpg DSC_0093.jpg DSC_0094.jpg DSC_0096.jpg DSC_0104.jpg DSC_0105.jpg DSC_0106.jpg
 
Član
Hvala puno momcadio bice tu jos doosta radova al samo polako.....evo juce lakiran mjenjac(boja visokotemparaturna crna) ona je u stvari tamno tamno siva sto me bas izbilo kad sam vidio kad se osusio mjenjac ali dobro dobro je i tako bitno da je sad sve fino lakirano,takodje blok i glava spremljeni kao mjenjac i lakirani takodje visokotemparaturni crni,fino je na kraju zajedno to ispalo...
Kupljena nova korpa i lamela posto je stara zavrsila svoj radni vijek :D (ubio je BILI) :D pa sledi montiranje zamajca olaksanog i korpe vjerovatno danas ako ne onda iza vikenda jer ide Uskrs pa ce biti pauza sa radovima....evo par slikica kako je to ispalo..

DSC_0103.jpg DSC_0104.jpg DSC_0105.jpg DSC_0107.jpg DSC_0112.jpg DSC_0113.jpg DSC_0114.jpg DSC_0119.jpg
 
Član
Opp..evo juce feluge lakirane nisam vise mogao da ceka i da ih gledam onako da stoje spremljene ;)
DSC_0110.jpg

I napravio sam sebi quick relese front bumper nosace samo ih jos trebam plastificirati ;)

DSC_0106.jpg
 
Član
samo sam se saaaalioo nikad ove fele nebi u crno ofarbao da ide na moj auto...FELE PRODANE
a novitet je za kraj price o felugama

























OZ SUPERLAGGERE 15" 7J ET37.....NARAVNO 4X100
DSC_0112.jpg
 
Top