Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
Nece ici crvena boja, najvjerovatnije ide zlatna boja,a motor ce da bude kompletan crn sa zlatnim deklom...
A sto se tice shaved engine bay potrudicu se da to odradim ali je to dosta tesko ima dosta zezanja oko toga ali otom potom..
 
Član
evo da se i ja javim,nisam dugo,osmirglao sam motorni prostor,trebam sad jedan dan cekam da uzmem aparat za varenje od kolege da popunim sve one male rupice da to bude sve fino...Napokon su mi gotovi svi seleni,montiranje u Utorak i nosaci motora ce da budu zavrseni do kraja nedelje...Amortizeri nanovo tvrdo napunjeni i prefarbani,navoji za gewinde cinkovani,znaci nema hrdjanja,takodje u utorak montiranje,tj sklapanje amortizera...
za sad samo jedna slika amortizera kako trenutno izgledaju ;)
DSC00087.JPG
Slika0254.jpg
 
Član
stize,jos slika,danas upresani seleni amortizeri zavrseni sastavljeni i jedna novina za unutrasnjost personal poluduboki volan ;)

DSC00098.JPG DSC00099.JPG DSC00101.JPG DSC00111.JPG DSC00112.JPG DSC00114.JPG
 
Član
Danas kupljene feluge FONDMETAL,fazon rota slipstream 90 % su iste sto se tice izgleda a samo je tezina vjerovatno razlika velika...Inace 15" 7Ј et42,
Slibe cu ubaciti vcrs,a sto se tice boje jos nisam odlucio bijela i crna otpadaju,u opticaju zu zlatne,crvene,plave i zute sve naravno one jake boje :D
 
Top